Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért pont azt titulálják...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért pont azt titulálják sokan gyengének aki megtartóztatja magát? Szerintem pont az az akaratgyenge aki szabadjára engedi a vágyait, bármilyen múlók és értelmetlenek is azok.

Figyelt kérdés
2018. dec. 11. 19:27
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
35%

Aki megtartóztatja magát minden ok nélkül az gyáva vagy hülye. Esetleg mindkettő.

Ha nincs ok miért tartóztatnád meg magad? A szìvnek nem lehet parancsolni.

2018. dec. 11. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
40%
Készülj inkább az esti BL meccsekre, jobban jársz te is, mi is :)
2018. dec. 11. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
57%
Egyetértek veled, annak ellenére, hogy sokszor lehurrogtak, hülyének néztek azért mert megtartóztatom magam, és sok lehetőséget kihagyok, ami mások számára kihagyhatatlan lenne. Szerintem a türelemben erő van.
2018. dec. 11. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
43%
Igazad van, szerintem is így van. Az a gond, hogy egy totál fordított világban élünk (főleg Mo.-n).
2018. dec. 11. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
68%
Egészséges felnőtt nőként szükségem van a szexre, nem apàcaként szàndékozok 34 évesen élni, de mindenkinek màs a véleménye, a vérmérséklete.
2018. dec. 11. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:

nekem nyilván nem lehet nagy a szám mert - fiatal korom ellenére - én ilyen környezetben nevelkedtem..

és talán fogalmam sincs, hogy milyen ezt a családoddal, gyerekkori társaiddal, környezeteddel szemben tenni..

2018. dec. 11. 19:50
 7/12 anonim ***** válasza:
71%

Bővebben kifejtve a kérdés irányát talán lehetne hasznos választ adni.

Ennyire azt tudom mondani, hogy azért mert nem vagyunk robotok. Pont a vágyaink/érzêseink tesznek minket emberré. Ha szexuális irányú a kérdés akkor persze az állatoknak is van. De ha a szerelem a kérdés akkor miért küzdenénk ellene ha nincs alapos és komoly ok mögötte.

2018. dec. 11. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
40%

Mert az emberek többsége azt hiszi, hogy ez az egy életük van és bármit megtehetnek, mindent meg kell tenniük, hogy beleférjen nekik ebbe az életbe. Nézd meg, mint a ruhába bújtatott allatok.

Esznek, isznak, alszanak, ürítenek, mindenkor a kéjnek alávetik magukat. Pont ezt teszik az állatok is.

Ez az igazi tudatlanság, az anyagban való elveszés.

Olvass Prábhupada-t! 🙂

2018. dec. 11. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
65%

Azért kicsit konkretizálhattad volna, mit takar nálad az önmegtartóztatás, mert nem mindegy a válasz szempontjából.

Ha mondjuk valaki elhatározza, hogy le akar fogyni, ezért egy csomó mindent, amit addig szeretett enni/inni, megvon magától a cél érdekében, az becsülendő.

De ez lehet bármi függőség is (cigi, alkohol, drog).

Ha viszont önmegtartóztatás címén valaki nem megy bele helyzetekbe, amire igazából baromira vágyna, na az a gyávaság.

Tudom, klisé, de jobb megbánni egy-egy dolgot, amit megtettünk, mint később agonizálni a kihagyott lehetőségeken.

2018. dec. 11. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
57%
Részben adok csak igazat még pedig azért mert bár nem fekszem le minden pasival aki bejön nekem de a szexre szükségem van. Keresek magamnak kapcsolatot vagy egy olyan pasit akivel van szex. Legyen ez barátság extrával vagy csak szexkapcsolat. Egy bőven elég. Van aki annak örül hogy amelyik csaj megáll azt meg kell d**ni. Szerencsére nem vagyunk egyfomák.
2018. dec. 11. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!