Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Sokan miért tartják azt...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Sokan miért tartják azt furának, hogy ha 2 embernek nem megy a párkapcsolat, de aztán barátként meg jól elvannak?

Figyelt kérdés
Akár ismerték előtte egymást, akár nem, de jóban akarnak maradni. Ez miért zavar sok olyat, aki meg se próbálja ezt, csak rávágja, hogy mennyire szörnyű is ez a helyzet?

2018. nov. 27. 09:32
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Mert a legtöbb ember magából indul ki. Sokan vannak akik nem váltak el szépen az extől, vagy csak más ebben a felfogásuk és ezért úgy vannak vele, hogy soha semmilyen körülmények között nem barátkoznának az exükkel. Nekem az egyik exem lett a legjobb fiúbarátom. Párként nem működtünk, de emberileg viszont nagyon szeretjük egymást és egymás társaságát ezért mi őszintén barátok tudtunk lenni(noha azért nem rögtön) Minden nap beszélünk és heti egyszer legalább találkozunk úgy, hogy van mellette párkapcsolatom nekem is neki is, a jelenlegi párom az elején ugyan egy kicsit féltékenykedett meg furcsálta az esetet, de aztán megismerkedett az exemmel és jóban lettek végül.
2018. nov. 27. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%

1. Sokan nem tudnak kulturáltan szakítani, magukból indulnak ki.


2. Nem emberként néz a másikra, csak addig érdekli a másik amíg párkapcsolat lehet belőle. Ők megintcsak magukból indulnak ki.


3. Magának való, nincs szüksége barátokra, vagy már van elég barátja, és a kapcsolatot amúgy is inkább a szex tartotta össze, de az se nagyon működött.

2018. nov. 27. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
50%
Ha ennyire zavar mások véleménye, sok méltatlankodó kérdést fogsz még a gyk.hu-ra kiírni, kérdező.
2018. nov. 27. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Beszűkült gondolkodás, képzelőerő hiánya. Pl. Grace Kelly egykori monacói hercegnő az összes korábbi (hollywoodi színésznő korában partnerként számon tartott) pasijával jó barátságban maradt. Nem mindegyik, de sokan látogatták meg a monacói kastélyban (pl. David Niven).
2018. nov. 27. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%

Én is ezt gondoltam amíg nem voltam ilyen helyzetben. Szakításkor általában az egyik fél sérül. De van az a nagyon ritka eset amikor mindketten úgygondolják, hogy nem működik a dolog, rövid a kapcsolat, nem voltak nagy viták. Ilyenkor kis időbe telik de át lehet állni baráti kapcsolatra.

Az exeim javának nem tudtam volna a barátja maradni. Volt akivel próbáltuk, vonzódtunk egymásoz, szexeltünk, összejöttünk, összevesztünk, szakítottunk, barátok maradtunk és a kör folytatódott... Egészségtelen az egész.

Másba szerelmes voltam, bele is haltam volna ha a csajozásait hallgatom, állandóan látom, kettesben töltünk el időt.

2018. nov. 27. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Nekem ez soha nem működött.Vagy mindent,vagy semmit alapon voltam szerelmes mindig is.
2018. nov. 27. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!