Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Kezdenél szociopata férfival?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kezdenél szociopata férfival?

Figyelt kérdés

leginkább az jellemző rá hogy nincsenek érzelmei, de egyébként egy kedves, normális srác


F/28


2018. dec. 11. 22:01
 1/8 anonim ***** válasza:
78%

Aki szociopata az általában nem egy normális és kedves srác.


Mondjuk én nem vagyok szociopata, de nem vagyok kedves és normális sem, szóval.. 😂

2018. dec. 11. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%

Nem, mert az ilyen semmiképp sem normális, kedvesnek pedig max csak addig kedves, amíg az érdeke tartja.

Kérdező, te viszont nem szociopata vagy, csak egy rettentő gyenge jellem, aki egész nap csak kifogásokat keres.

2018. dec. 11. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
82es ,te miért recsegsz minden kérdésemnél? Nem úgy volt hogy egy undorító nőgyülölő pasika vagyok? Vagy hogy definiáltatok a barinőkkel múltkor..
2018. dec. 11. 22:15
 4/8 The pale emperor ***** válasza:
88%

Te nem szociopata vagy, hanem egy beteg ember. Nagyon beteg.

És az a legijesztőbb, hogy kb bármikor ülhetsz mellettem a metrón is.

2018. dec. 11. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
NEM jönnék össze olyan férfival.
2018. dec. 11. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
96%
NEM!
2018. dec. 11. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
33%
Hivatalos szervnél dolgozom. Ha szeretnéd, kiderítem, honnan írsz és bevitetlek egy elmegyógyintézetbe.
2018. dec. 11. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
3.: de, valóban az vagy. De attól még igaz,amit írok. Ha zavar a dolog, ne tegyél fel kérdést, vagy gondolkozz el magadon.
2018. dec. 11. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!