Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerelem vagy kulonosebb...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerelem vagy kulonosebb testi vonzodás nelkul, lehet-e jovoje, egy tizen evvel ezelott, pár hónapos kapcsolatnak?

Figyelt kérdés

A magany hajt. O is ezer eve tarskereson van. Nekem hoszabb, szenvedos probalkozasaim voltak, neki felszines, és huszon eve egyedul el. Kiszamithato, egyszerű keplet.En osszevissza.Ő, 70 fele tart,tobb nint 10evvel idosebb. Viszonylag messze lakunk. Nyilvan,neki a ffi-nő kapcsolat fontos, nekem a társ.Tele vagyok kudarccal az ido telik, oreg leszek.

Szimpatikus, kb.ismerem. Ennèl nem tobb. Mit csinalna más nő a helyemben?

En nem tudom mit akarok. Lenne egy biztonsagos 7vegi kapcsolatom. Az ó lakasaban,mert nekem nincs sajat.

Főlök sajat levemben.

Mikor dontok jól?

Tudom,ezt nekem kell tudni, de nem tudom


2018. dec. 12. 22:51
 1/4 anonim ***** válasza:
Lehet, hogy nem ismered még eléggé, azért nem tudsz még dönteni. Ha megbízható, adhatsz neki egy esélyt. Ismerd meg jobban, találkozzatok többször, hátha vonzóbb lesz.
2018. dec. 12. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Koszi h irtal. Akkor regen volt szex. Sz rendben volt. De engem masfele vetett az elet es unalmasnak tul idosnek talaltam. H ujra felbukkant, talalkoztunk parszor. Megmondta, o nem kapar senki utan de szivesen talalkozna 7vegen. Az a kerdese, h en vagyom e viszontlatni. Is-is. És félek, h egyedul maradok.
2018. dec. 12. 23:11
 3/4 anonim ***** válasza:

"Szerelem vagy kulonosebb testi vonzodás nelkul, lehet-e jovoje, egy tizen evvel ezelott, pár hónapos kapcsolatnak?"


Éld meg az érzést, ami benned van, és ne gondolkodj azon, hogy mi lesz vagy mi lehet belőle. Az agyalás fogja tönkre tenni, nem azok a körülmények, amelyeket felsoroltál.

A körülmények csak körülmények, a te döntésed, hogy problémákat csinálsz e belőlük vagy sem.

2018. dec. 13. 00:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Nagy igazsagot írtal. Megprobalok e szerint hozzaaĺlni.
2018. dec. 13. 15:57

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!