Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szex, de még nem vagyunk...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szex, de még nem vagyunk együtt csak nekem fura?

Figyelt kérdés

Megismertem egy férfit. Párszor találkoztunk, szimpatikusak vagyunk egymásnak. Majd korán jött a szex... A kémia megvan. Viszont én még a kapcsolatnak az "illatát" sem érzem...

Nem vagyok az egy éjszakás, rövid kapcsolatoknak a híve (ő sem). Ezért is fura ez a szituáció. Lehet régimódi vagyok, de a mai világban tényleg így indul egy kapcsolat?

23L


2018. dec. 13. 07:15
1 2
 1/11 A kérdező kommentje:
Bocsánat a kérdésből kimaradt: *szex van.
2018. dec. 13. 07:17
 2/11 anonim ***** válasza:
Ez sajnos ilyen. Azt az elvet valljak sokan, hogy cipot se vesznek fel proba nelkul; elobb a szex, aztan majd kapcsolat... De ha nalatok jo, ezek alapjan osszejohettek meg. :D
2018. dec. 13. 07:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
A legtöbb kapcsolatom így indult...:/
2018. dec. 13. 07:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
8%

"Nem vagyok az egy éjszakás, rövid kapcsolatoknak a híve (ő sem)."

Dehogynem. Kulonben nem ment volna bele egyikotok sem.

2018. dec. 13. 07:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
71%

Nem értem...mit vársz?Megkérdezze, hogy akkor járunk?Vagy mit?


A szex után már találkoztatok?Hogy zajlott?Programozás?Fogjátok egymás kezét?

Egy csomó mindent nem írtál amiből lehetne tudni.


Amúgy meg rá kell kérdezni."Béla!Hogy látod a kapcsolatunkat?Tervezel velem vagy csak összejárunk?Mert az előbbi oké, az utóbbi nekem nem fér bele"


Néha az a legjobb ha sodródsz és majd alakul.

Szerintem 4-5 hónap alatt kiderül hányadán álltok.

2018. dec. 13. 07:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
94%

Előétel-leves-főétel-desszert


Dehogy vagy te régimódi, a desszerttel kezdted, persze, hogy nem kívánod annyira az előételt és a többit. Régimódi az, akinek nem "jön" korábban a szex, mint egymás megismerése.

2018. dec. 13. 08:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
35%
Nem, csak te csszted el. Nálunk úgy volt, hogy Ő kinézett magának, kezdeményezett, randit kért, szerelmesek lettünk, még több randi, valahol itt már össze is jöttünk, utána szex, összeköltözés.
2018. dec. 13. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
0%
Lemaradt, hogy 23/N,27/F
2018. dec. 13. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Ő csak azért mondja, mert ezt akarod hallani és csak szexet akar. Nem lesz itt kapcsolat, sorry.
2018. dec. 13. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Addig fog dugni, amíg nem talál közben olyat, akivel kapcsolatot is akar. Ez max szexkapcsolat.
2018. dec. 13. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!