Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szex, de még nem vagyunk...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szex, de még nem vagyunk együtt csak nekem fura?

Figyelt kérdés

Megismertem egy férfit. Párszor találkoztunk, szimpatikusak vagyunk egymásnak. Majd korán jött a szex... A kémia megvan. Viszont én még a kapcsolatnak az "illatát" sem érzem...

Nem vagyok az egy éjszakás, rövid kapcsolatoknak a híve (ő sem). Ezért is fura ez a szituáció. Lehet régimódi vagyok, de a mai világban tényleg így indul egy kapcsolat?

23L


2018. dec. 13. 07:15
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:

Manapság divatosak az ilyen szexkapcsolat és barátság extrákkal féle laza kapcsolatok. Modern világ kicsit kikényszeríti ezt. Elhidegülnek az emberek egymástól, és ez a kapcsolatokra is rányomja a bélyegét. Nem tudják hogyan kell. Ösztöneiket kiélik, megélés helyett, aztán utána fogalmuk sincs mi van, kiégnek...


Nem tudatosak az emberek, nem ismerik a szükségleteiket. Ösztönlényként pedig jelenleg az ilyen kapcsolatocskák a legkényelmesebbek.

2018. dec. 13. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!