Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ha fél év alatt nem szexelt...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha fél év alatt nem szexelt velem a barátnőm - attól még lehet hogy igazi szerelem volt ez az ő részéről?

Figyelt kérdés

Csak véletlenül ismerkedtünk meg. Azt mondta a korábbi kapcsolatában megutálta a szexuális kapcsolatot - ezért én időt hagytam neki. Megvoltunk végül is jól szex nélkül is, mert azért annyira nagyon nekem sem hiányzott. Most is inkább a közösen töltött idők hiányoznak.

Idővel széthullott a kapcsolatunk, és eltűnt az életemből.., szóval nem tudhatom mit gondolt belül. Azt mondta még jelentkezni fog ha visszajön (mert most elutazott), de más hónapok óta várok. Lehet így sosem tudom meg az igazat (bár lehet az a hibám most is hogy kételkedek benne).


Ha elkezdem elemezgetni a régi üzeneteket, és a kapcsolatunkat - és próbálom figyelni a jeleket akkor rájöhetek hogy mennyire szertett ő..?


(Csakhogy nem tudom ez jó ötlet-e - ezeket az emlékeket bolygatni, mert azóta sem tudtam túltenni magam rajta.)


Vagy inkább hagynom kéne az egészet, és továbblépni?

De úgy érzem nincs tovább nekem - kilátástalan az életem, és valószínűleg nem fogok tudni összejönni még egy lánnyal (eddig is 2x sikerült a 34 évem alatt) - sőt a saját életemet sem tudom helyrehozni. (Az is lehetséges hogy nem sok időm van -ezért jó lenne tudni mit érezhetett..)



2018. dec. 13. 10:48
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
70%
szerintem kizárt hogy igazi szerelem lett volna a részéről... az nem normális egy párkapcsolatban hogy fél évig nem szexeltek, főleg az elején! Szerintem "engedd el" ezt a nőt, jobban jársz vele.
2018. dec. 13. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
11%
valószínű valami szerencsétlen lelkinyomorult volt a csaj, sztem felejtsd el.
2018. dec. 13. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
Szexuális frusztráció van a nőnél. Eléggé gáz, szerencsétlen szituáció. Engedd el, ne kínozd magad. Lesz jobb is. 😉
2018. dec. 13. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
Csakhogy az a helyzet hogy velem is vannak komoly problémák. Egyenlőre nem nagyon tudok magamon változtatni - így pedig azt hiszem rajta kívül nincs más aki el tudna fogadni..
2018. dec. 13. 11:07
 5/11 anonim ***** válasza:
74%

Hát ha fél év alatt nem tudtad vele megszerettetni a szexet akkor sok jóra ne számíts.

Nem akarom a bogarat a füledbe ültetni de ...

Volt egy nő akit fél évig dugtam, csak szex volt köztünk semmi más. A suliban volt egy szerencsétlen pasi, ezalatt udvarolt neki, virágot, csokit vett de még a kezét sem merte megfogni. Azért kicsit sajnáltam a gyereket. Ez a nő ilyen volt, nagyon sok ilyet ismerek aki a bókokat az egyik oldalról fogadja a szexet pedig a másikról.

2018. dec. 13. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
A "meseautó" filben a vége felé mondja Kern András: "Mondja maga mindig ilyen hülye?"
2018. dec. 13. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Ő sem tud elfogadni. Ha eltudna, akkor nem hagyott volna el, és lefeküdt volna veled. Engedd el.
2018. dec. 13. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Sem az ő, sem a te részedről nem volt ez igazi szerelem.
2018. dec. 13. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Én ismertem valakit,aki egy évig nem közösült a párjával.Később szétvàltak útjaik,de folyton sírtak egymás utàn,mái napig szép emlék maradt nekik a kapcsolatuk...
2018. dec. 13. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:

#8 "Sem az ő, sem a te részedről nem volt ez igazi szerelem.,,


Akkor hogy lehet hogy több mint 3 hónap után egyfolytában csak rá tudok gondolni. Reggel kb az első ami eszembe jut - hogy milyen volt mikor mellette ébredtem...

Egész nap..., a közös idők jutnak eszembe.

Sokszor elmegyek egyedül sétálni a közös helyekre - mert egyébként kikészülnék.

Éjszaka kint járok úttalan utakon ahol a madár se jár - és a nevét kiabálom.

Esténként hulló csillagokat figyelek - és ha látok egyet azt kívánom: bárcsak sétálhatnék még vele egyet.

Eddig soha nem érzetem így senki iránt még! Mi ez ha nem ez a szerelem?



#9 Sírok utána én is eleget, és szép emlék ugyan - de képtelen vagyok továbblépni a múlton...

2018. dec. 13. 15:59
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!