Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ha fél év alatt nem szexelt...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha fél év alatt nem szexelt velem a barátnőm - attól még lehet hogy igazi szerelem volt ez az ő részéről?

Figyelt kérdés

Csak véletlenül ismerkedtünk meg. Azt mondta a korábbi kapcsolatában megutálta a szexuális kapcsolatot - ezért én időt hagytam neki. Megvoltunk végül is jól szex nélkül is, mert azért annyira nagyon nekem sem hiányzott. Most is inkább a közösen töltött idők hiányoznak.

Idővel széthullott a kapcsolatunk, és eltűnt az életemből.., szóval nem tudhatom mit gondolt belül. Azt mondta még jelentkezni fog ha visszajön (mert most elutazott), de más hónapok óta várok. Lehet így sosem tudom meg az igazat (bár lehet az a hibám most is hogy kételkedek benne).


Ha elkezdem elemezgetni a régi üzeneteket, és a kapcsolatunkat - és próbálom figyelni a jeleket akkor rájöhetek hogy mennyire szertett ő..?


(Csakhogy nem tudom ez jó ötlet-e - ezeket az emlékeket bolygatni, mert azóta sem tudtam túltenni magam rajta.)


Vagy inkább hagynom kéne az egészet, és továbblépni?

De úgy érzem nincs tovább nekem - kilátástalan az életem, és valószínűleg nem fogok tudni összejönni még egy lánnyal (eddig is 2x sikerült a 34 évem alatt) - sőt a saját életemet sem tudom helyrehozni. (Az is lehetséges hogy nem sok időm van -ezért jó lenne tudni mit érezhetett..)



2018. dec. 13. 10:48
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:

Alaposan meg kellett volna dugni míg együtt voltatok. Vele alszol és semmi szex? Hmmmm

Szerintem talált olyan pasit aki alaposan kielégíti.

2018. dec. 13. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!