Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Van itt olyan akit elutasitott...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van itt olyan akit elutasitottak és utána barátság maradt köztetek? És ha igen Mondjuk 4 év után tud nektek még rosszul esni a dolog hogy nem vagytok együtt de látni kell? Férfi szemszögböl vagyok rá kiváncsi.20/N

Figyelt kérdés

2018. dec. 14. 00:58
 1/4 anonim ***** válasza:
hát ez erősen férfifüggő. van aki könnyebben feldolgozza ezt, meg vannak a síró picsogó pasik akik nehezebben.
2018. dec. 14. 09:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Nekem van egy ilyen 15 éves barátságom. Bár mentségemre szól, hogy miután én elutasitottam, összehoztam a mostani feleségével. :D
2018. dec. 14. 09:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Férfifüggő. Nekem van olyan barátom akivel együtt voltunk, de szakítottunk és a mai napig jóban vagyunk, de olyan is van, hogy elmondtam egy srácnak, hogy miért nem szeretnék vele együtt lenni(nem tetszett a viselkedésel ő meg bedurcizott mint egy kisgyerek és azóta is utál.
2018. dec. 14. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Nekem volt egy fiú barátom. Ő mindig többet érzett iràntam. Mindig őszinte voltam vele. Elmondtam hogy csak barátok lehetünk. Amúgy nagyon beképzelt és gyerekes. Mindig mesélte hogy a volt nőit hogy d**gta meg stb. Mennyire király a szexben..

Egy kisebb kihagyás utàn újra beszéltünk messengeren. Nagyon úgy mutatta h ő megvàltozott és komoly lett...

Talán kicsit ez az " új " énje meg is tetszett, és a kapcsolatunk kicsit több lett mint barát. Hozzáteszem itt még csak messengeren beszéltünk és régen talàlkoztunk előben. Megbeszéltük hogy találkozunk sok év utan. Izgatott voltam.

Aztán megtörtént a talalkozó. Csalódott voltam. Semmit se változott. Talàn még beképzeltebb lett a semmire. Taszító volt. Bele élte magat abba hogy taliztunk, már tervezte h nàlam alszik és szerelmes leveleket írt. Széprn lekoptattam, megfogalmaztam neki hogy ez nekem nem megy.

Majdnem 1 év eltelt és lett barátnője. Küldözgeti nekem a közös képeiket akarva-akaratlanul. Örültem neki h végre boldog. Viszont nagyon átlátszó hogy miért küldözgeti a nagyon boldog képeiket. Ő neki még mindig fáj hogy visszautasítottam, és a sok kamu boldog képekkel próbál engem féltékennyé tenni.

2018. dec. 14. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!