Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Javíthat a nők önértékelésén...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Javíthat a nők önértékelésén a szexkapcsolat?

Figyelt kérdés
Kicsit összezavarodtam egy jó barátnőm kapcsán. Egy hosszú kapcsolata véget ért. Házasságot,gyereket terveztek, majd a párja szakított vele. Ő úgy érezte, hogy kevesebbet ér emiatt, hogy nincs párja és nagyon akart gyereket. Rendkívül gyorsan szerelmes lett, a leendő gyerekei apját látta az új férfiban és nagyon boldognak tünt. Én úgy voltam vele, ahhoz képest, hogy mennyire megviselte a szakítás, elég hamar kötődik valakihez,de ha tényleg boldogok együtt, az nagyon jó. Legalább pozitív maradt és mer bízni valakiben, tervezni,nem lett bizalmatlan. Kis idő múlva kiderült, hogy a férfi igazából kötetlen szexkapcsolatot akar,ha jól értem, nem kizárólag csak vele. A lány először nemet mondott, majd mégis belement és most elmondása szerint jól érzi így magát, a szexre helyezve a hangsúlyt és örül, hogy mennyi új dolgot próbált ki ezen a téren. Nekem nem teljesen világos, hogy most családot akar vagy kiélni magát, főleg hogy ugyanaz az ember az "alanya". Tartok tőle, hogy az önbizalma megingott és azért megy bele ebbe a helyzetbe, mert jobb mint a semmi. Főleg azért gobdolom, mert sose volt a nagy szabadosság példája. Vagy lehet, hogy tényleg meggondolta magát, nem akar komolyat, hanem csak élvezni az életet, élményeket gyűjteni és ezáltal magát építeni? Lehetséges, hogy ilyen kapcsolatok által talál ismét magára? Nincs ennek általában rossz vége? Velem egyszer fordult elő, hogy kapcsolatba kezdtem valakivel, akit szerettem, de ő másképp viszonyult hozzám, gyakorlatilag szexkapcsolatnak tartott. Én reméltem, hogy idővel máshogy lesz. Utólag jó nagy hülyeség volt, ma már csak nevetek magamon, de akkor pokoli volt, 5 hónapig voltam vele, több, mint két évig tartott kiheverni, a padlóra kerültem minden szempontból. Viszont megtanított értékelni magam és becsülni a valódi érzéseket. Nem kívánom ezt senkinek, főleg neki nem és remélem jól jön ki ebből a kalandozásból. Van valakinek pozitív tapasztalata az ilyen kötetlen kapcsolatokkal?
2018. dec. 14. 19:30
 1/10 anonim ***** válasza:
Csak magára a kérdésre válaszolok nőként: nem. Az én értékrendem szerint nem. Ha nem kellek komoly kapcsolatra, az nekem nem hízelgő, sőt: azt mutatja nem vagyok elég jó arra, hogy komolyat tervezzen velem.
2018. dec. 14. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Ez attól is függ, mit ért szexkapcsolat alatt. Ha van gyöngédség és nem csak guminőként kezeli a férfi, érdeklődik a lelke felől is, értem ez alatt, hogy ha gondja van, megbeszélheti vele, ünnepekkor van ajándékozás, stb...akkor kielégítheti a nőt, de nagy eséllyel azért, mert abban bízik, hogy a férfi valójában szerelmes belé. Ha tárgyként van kezelve, 2-3 hetente hozzávág a pasi néhány szexuális töltetű mondatot, de amúgy csak a szexről lehet vele beszélgetni, ha csak úgy nem akarja látni a nőt, és csak szexelnek, az nehezen hiszem, hogy boldoggá tesz egy érző embert.
2018. dec. 14. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Én egy ilyen kapcsolatban vesztettem el a szüzességem, olyan szempontból jó volt, hogy előtte abszolút 0% volt a sikerem a párkapcsolatok terén, és így meg legalább idáig sikerült eljutnom, de persze a valódi célom még mindig egy normális, komoly kapcsolat. Ameddig azt elérem, addig maradnak az ehhez hasonló pótlékok, szóval attól függ, hogy mihez viszonyítjuk, mihez képest ad többet vagy kevesebbet. L
2018. dec. 14. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a hozzászólásokat!
2018. dec. 14. 21:46
 5/10 anonim ***** válasza:
0%

Egy nő 10.000 férfiből választhat havonta ha csak szexkapcsolatra vágyik. Egy férfinek 1:10.000-hez az esélye, hogy összejön neki egy szexkapcsolat.


Szerinted akkor kinek a jobb? Egy nőnek, akit halálra kényeztetnek és a tenyerükön hordoznak arra a 1-2 órára, vagy egy férfinek, aki csak kudarcokat él át?


Sőt, még egy kapcsolaton belül is 90%-ban a férfiakat utasítják el szexuálisan, nem a nőket.

2018. dec. 14. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Férfifejjel gondolkozva persze olyan marha jó a nőnek. Csakhogy mi nők nem működünk ilyen egyszerűen, mint az itt nyekergő szexhiányos férfiak, akiknek igazából mindegy lenne, kivel, csak lyuk legyen rajta, igazából annyira szánalmas. Pont ezért vannak előnyben a férfiak, mert nekik szex kell és azt szinte bármelyik lyuktól örömmel vennék a 10.000-ből. Mi nők nem szexet akarunk, hanem azt az egy férfit, akit szeretünk. És ezért mindegy, hogy van helyette 9999 jelentkező, ha az az egy nincs, akkor nincs senki. Tehát még mindig könnyebb a férfi helyzete, mert számára van 10000 alternatíva, de egy nőnek csak 1 van. Én pl. csak innen gyakoriról 5 perc alatt össze tudnék szedni olyan férfit, aki hajlandó lenne velem lefeküdni egyszer legalább. Tapasztalatom alapján mondjuk olyan 3 hónap alatt találnék olyat, aki nagyon tetszene is. De azt is tapasztalatból írom, hogy végül egyikkel se feküdnék le soha, mert nem az az egy, akit szeretek. Azon meg már túl vagyok, hogy búfelejtőnek szexelek egyet bárkivel. Kipróbáltam, annyi erővel egy uborkát is feldughattam volna. Szóval lehet, hogy lenne 9999, én befejeztem a szexuális életemet.
2018. dec. 14. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
A nők meg a szeretet. Hagyjuk már. A férjeteket is simán tönkreteszitek, a barátotokat is simán megcsaljátok. Még hogy nektek csak az kell akit szerettek. Hahaha. A szexuális szabadság a feminizmus egyik fő vívmánya, éltek is vele rendesen. Persze a szexet csak a domináns hím kaphat. Na elmentek ti a ... ... oda.
2018. dec. 14. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Kedves utolsó, hidd el, több nővel szexeltél, mint ahány férfival én lefeküdtem.
2018. dec. 15. 00:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
ÖNértékelés. Benne van a szóban, hogy min múlik. Saját magunkon, a gondolkodásunkan, hogy mit hiszünk magunkról. Ehhez nem szükséges semmilyen külső tényező. Elég csak lefeküdni, leülni, meditálni, relax... elgondolkodni magunkban, hogyan fejleszthetnénk magunkat. Pl önismereti könyvekkel.
2018. dec. 15. 00:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
#7 Annyira bírom az ilyen férgeket akik itt hemzsegnek és az egész női nemet azok alapján próbálják megítélni, akiket ők kifogtak. Hasonló a hasonlót vonzza, ösztönlény az ösztönlényt. Nem kell ezen sírni, magadon dolgozz és akkor emberi nőt kaphatsz magad mellé. ja, lehet hogy nem lesz bombázó, de téged ez úgysem zavar ,mert neked bárki jó....
2018. dec. 15. 07:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!