Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Hány éves kortól mondható egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hány éves kortól mondható egy nőről, hogy már késő gyereket vállalnia?

Figyelt kérdés
2018. dec. 14. 19:30
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
37%

77%:

Nem, én azért pontoztalak le, mert neked -tök alap, hogy majd a legkisebbet felneveli a lányod, ha...

Nálunk 15 év a korkülönbség. Gyűlöljük egymást, de szerencsére már ő is elmúlt 18. Mikor betöltötte, én azt ünnepeltem, hogy most már feldobhatja muter a pacskert, nem leszek köteles a cukker kislányát a nyakamba venni.

5 éve nem láttam egyiket se.

És ez mind annak a folyománya, hogy 40 évesen még rohadtul kellett egy baba, akihez nincs türelmük, 45 évesen leesett a lábáról, de sebaj, 20 évesen úgyse akartam saját családot, és pont ráérek háztartást vezetni és gyereket nevelni.


Léccí ne, ne szüljön senki 40 felett! Nézd meg az utcán az 50 éveseket. Persze, lehet, hogy pont te leszel az, aki 30 éves kora után nem öregszik, és 65 évesen falat mászol és vadvízi evezős túrára mész, de azért nem valószínű. Nem megcsinálni kell, hanem felnevelni.


Azt mondom, hogy aki öregnek érzi magát egy főiskolához vagy egy új nyelv tanulásához, ami 4-5 év, az ne kezdjen bele 25 éves projektbe.

2018. dec. 14. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 A kérdező kommentje:

Ne a vita meg a lepontozás legyen már!

Köszönöm mindenkinek a válaszokat!

2018. dec. 14. 22:20
 13/15 anonim ***** válasza:
58%

Miért lenne alap? Nem várom el tőle hogy felnevelje őket, ő maga szeretné ha baj történne velünk. Imádja a testvéreit, soha nem voltak a nyakára ültetve mert nem a lányomnak szültem őket hanem magunknak. Létezik nanny és afterschool, arról nem beszélve hogy évek óta dolgozik suli mellett, ideje se lenne vigyázni rájuk. Szabad szellem, mert annak neveltük.

Ha ő nem vállalná akkor meg lenne más a családból, van 4 nagymamája, nagybátyja, nagynénje, unokatesói, stb. De ezen felül vannak őszinte, normális es megbízható barátaink is akik gyerekeit mi is szó nélkül felnevelnénk ha velük történne valami. Egyszóval biztos vagyok benne hogy szerető légkörben nőnének fel és anyagi terhet se rónék arra aki elvállalja őket, sőt.

Próbálj meg objektíven hozzáállni a dologhoz, nem minden anya hasznalja ki a nagyobb gyerekeit és varrja a nyakukba a kisebbeket.


Egészség: Fittek vagyunk mert sportolunk és egészségesen étkezünk, a húsz évesek elbújhatnak mögöttünk... Roppantul nem kerülget minket az elhízás, szívinfarktus, stroke vagy bármilyen más betegség ezért valószínűleg nem dőlünk ki a sorból 60 éves korunkra és mi fogjuk felnevelni a legkisebbet is. Egyszerűen csak van forgatókönyvünk vész esetére ha baleset érne minket, vagy pl. rákosak lennénk.

2018. dec. 14. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
58%
Ui: 35 éves koromban szereztem diplomát az ELTE-n és utána kezdtem el angolul tanulni :D Szóval jöhetett 25 éves projekt a te mércéd szerint is :)
2018. dec. 14. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:
Ha valaki nagyon akar, meg jó szülő is akkor bármikor.Ezen kívül szerintem 25-32 között! Legyen munkahelyi tapasztalata mielőtt szül. És túl soká amiatt nem jó mefrt a szülés terhességgel sok ösztrogn lesz, kevés progeszteront lenyomja ami a kollagénért fiatalos külsőert felelős. Idősebb korban kevesebb a progeszteron és sok nő aki ilyenkor szül, utána lötyedt lesz a bőre lóg az arca,szomorú ez!
2018. dec. 15. 01:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!