Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Férfiak, ti megmutatjátok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Férfiak, ti megmutatjátok egymás közt más férfi társaitoknak hogy?

Figyelt kérdés

hogy éppen milyen csajjal ismerkedtek? (fotón)


Egyáltalán beszéltek róla?


kort is!


2018. dec. 15. 18:44
 1/7 anonim ***** válasza:

Közeli barátnak, ha már komoly és érdeklődik, de előbb alakul úgy, hogy összefutunk, utána meg már mit mutogassak :D

32/f

2018. dec. 15. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Általában nem, de előfordult már, hogy megmutattam egy barátomnak, mert ő nem ismerte.
2018. dec. 15. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Igen


30/F

2018. dec. 15. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Komoly kapcsolatnál nem. Majd be lesz mutatva, ha ott az ideje.

Akik meg csak arra, hogy meg lesz dugva, na azokról mindent. Intim képet küld, azokat is. Igy működik a baráti körben.

2018. dec. 15. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Barátoknak igen, haveroknak nem mindig.
2018. dec. 15. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
én nem szoktam, majd ha komoly lesz valami akkor esetleg, de hogy kivel kezdek beszélgetni azt nem.
2018. dec. 15. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Én soha, van az a mondás hogy úriember a nőügyeit nem kürtöli szét, na nem mintha lennének nőügyeim...
2018. dec. 15. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!