Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Hölgyek, mit szerettek kapni?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hölgyek, mit szerettek kapni?

Figyelt kérdés

Ismerkedési fázis. A pali próbál bevágódni, és ajándékot küld. Na ilyenkor minek örültök? Virág? Fehérnemű? Parfüm? Fitness bérlet? Jegye kiállításra/színházba/koncertre?

És hová küldje a férfi? Lakásodra? De ha ott a palid? Melóhelyre? Akkor meg a nagy pletykafészek kolléganőd kiposztolja a Fosbúkra és azt látja a palid.


Előre is köszi a tanácsokat!



2018. dec. 16. 23:39
 1/10 anonim ***** válasza:
29%
Ha mindenképpen olyan kell akinek van valakije akkor add oda személyesen. Azt meg inkább nem írom meg hogy mit, mert mindenki mást szeretne. De legjobb ötletnek a jegyek tűnnek.
2018. dec. 17. 00:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Én például örülnék egy szál (vagy csokor) virágnak, esetleg egy kiállítás/színház jegynek, munkahelyre küldve, futárral. Férfi kollégáim vannak nagyrészt, a nők (és én sem) fb mániások.
2018. dec. 17. 00:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:

2.-nak.


Igen, de közben rájöttem, hogy a virág nem pálya, ha van palid, mit mondasz, kitől és miért kaptad? Vagy nem viszed haza?

2018. dec. 17. 00:14
 4/10 anonim ***** válasza:
Nekem speciel nincs "palim", de ha lenne, akkor nyilván nem vinném haza, és nem is okozna olyasfajta örömet.
2018. dec. 17. 00:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Ja, 2.voltam az előbb. Még annyit, hogy mielőtt hódításba kezdesz, puhatold ki, hogy van-e valakije.
2018. dec. 17. 00:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
15%

Azta, de jó, hogy van még ilyen. :)

En egy szál virágnak vagy csokinak biztosan nagyon örülnék személyesen is, de ha küldenék a lakásomra az is romantikus :)

2018. dec. 17. 01:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%

Ha van palim, akkor csak a palim küldözgessen ajándékot.

Ismerkedési szakaszban a fehérnemű túlzás, a fitness bérlet is tűnhet bunkónak.

Virág, csoki, parfüm, ékszer, színházjegy, ezek jó ötletek, ezeknek örülnék.

2018. dec. 17. 01:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim válasza:
100%
A jegy nem rossz ötlet egy koncertre, vagy színházba, vagy bon bon. De a legjobb ha nem küldözgeted, hanem ha személyesen adod oda neki.
2018. dec. 17. 02:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
79%
Abszolút semmit nem szeretek kapni ismerkedési fázisban. Nem szeretem ha költenek rám vagy drága ajándékokkal halmoznak el. Annak meg főleg nem látom értelmét, ha nem személyesen adja át.
2018. dec. 17. 03:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Például nagyon fantáziadúsnak tartottam, amikor a pasim egy rózsává alakított piros bugyit küldött hófehér dobozban futárral! :)
2018. dec. 17. 09:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!