Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Minden férfi ilyen?

Figyelt kérdés

Ha bemegyünk egy boltba, és kiszur magának egy kiscsajt aki szintén szemezik vele, akkor egyből elkezd remegni, kihúzta magát fickós lesz .

Vagy szembejön egy idős nő, akkor meg kitör belőle a rőhögés amit próbál vissza fojtani.

Az egész arca eltorzult , a szemei könnyesek lesznek .


Ez mi?


2018. dec. 17. 07:29
1 2
 1/18 A kérdező kommentje:

Ja az még lemaradtt , ha rákérdezek normálisan hogy mi van, akkor agresszív lesz.


Egyébként mindenhol minden lánnyal próbál szemezni. 45 éves

2018. dec. 17. 07:31
 2/18 anonim ***** válasza:
96%

Nem tudom, de elég pasit láttam már, és ilyesmit én egyáltalán nem tapasztaltam :D Nevetséges is lenne ha látnék ilyet, megjegyezném - mint most te is.

Ugyhogy megnyugtatlak, nem. Nem minden férfi ilyen....

2018. dec. 17. 07:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
55%
Nem, sőt, nők között sokkal gyakoribb az ilyesmi.
2018. dec. 17. 07:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
78%
3-as. Pontosabban a tinilányok között... maradjunk ennyiben! ;))
2018. dec. 17. 07:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 A kérdező kommentje:

Szerintem az idős nőkhöz valami szép emlék köti , mert csakha szőke ráncos nőt lát meg akkor vihog!

Mindig a szép emlékekkel van meglőve !

Senkit nem akarok megsérteni a ráncossal, de a férjem fogalmazott így egyszer mikor rákérdeztem .

2018. dec. 17. 07:49
 6/18 anonim ***** válasza:
37%
Hülye vagy, hogy hülye kérdést teszel fel? Életedben nem volt dolgod más férfivel? Vagy akkor mi visz rá, hogy azt feltételezd, minden férfi ilyen?
2018. dec. 17. 08:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
89%
Elmebaj a neve.
2018. dec. 17. 08:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
84%
Én biztos nem. Nagyon gyerekes, önző ember lehet.
2018. dec. 17. 08:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
87%
Most oszinten. Neked ebben mi a jo? Miert eri meg elviselni egy ilyen embert?
2018. dec. 17. 09:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
100%
Volt pár éve egy idősebb 60-65 éves emberke, aki ugyanilyen volt. A fiatal lányokra mosolygott, nézte őket. Az arcán lehetett látni a hangulatingadozásait. Ő egy beteg ember volt, zaklatta a nőket, a kocsijába tuszkolta őket. Nem tudom börtönbe került e, de tudok róla hogy pár fiatal nőt elkapott. Ez ahogy írták elmebaj.
2018. dec. 17. 09:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!