Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Tetszem neki? Vagy ez csak...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tetszem neki? Vagy ez csak véletlen volt?

Figyelt kérdés
Mindig kedveskedik, figyelmes velem,humorizálni is szokott. Szereltünk valamit, mondta ezt itt így fogjam meg, véletlenül beleütközött a könyökömbe, majd bocsánatot kért mondtam nem baj. Aztán a kézfejem az asztalon volt, ő a kezét miközben elhúzta a szerelt tárgytól a tenyerét végighúzta a kézfejemen. Érezte is, nem reagált rá semmit, én sem, úgy hagytam nem húztam el. Aztán mikor elköszönt olyan volt mintha akart volna valamit még mondani csak nem tette.

2018. dec. 15. 19:39
 1/2 anonim válasza:

Szia!

Hány éves vagy?


Ha érzed, hogy lehet tetszel neki, akkor én azt mondom várj még egy kicsit. Hátha Ő lép először, ne te. Ha te lépsz, attól lehet "megijed". Hagyd rá a dolgot, viselkedj úgy, mint mondjuk egy barát. Kérdezd meg mi újság vele, beszélgessetek stb.

2018. dec. 15. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Valószínűleg igen. Lecyél tartózkodó, de nyitott, pozitív, ne kezdeményezz, a férfiak szeretnek hódítani

De ne taktikázd túl, csak ne kezdeményezz, csak óvatosan bátorítsd! Hajrá!

2018. dec. 16. 05:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!