Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Esélyes, hogy tetszem a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Esélyes, hogy tetszem a lánynak vagy csak szivat?

Figyelt kérdés

Találkoztam egy nagyon csinos lánnyal, aki mosolygott rám miközben a szemembe nézett. Szoktam látni néhányszor az egyetemen, de személyesen nem ismerem, csak névről.

Kellene tegyek valamit vagy semmit?

Nem hiszem, hogy egy ilyen csaj csak úgy mosolyog bárkire...



2018. dec. 17. 10:38
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:

1. Megembereled magad, és teszel valamit. Vagy bejön vagy nem, lehet hogy összejössz vele, pár év múlva összeházasodtok, lesz két szép gyermeketek, és anyósoddal azon fogsz vitázni, hogy kinél legyen a karácsonyi vacsora.


2. Nem teszel semmit. Nem jössz össze a csajjal.


Mivel egy mosolygás alapvetően édeskevés, annak a megállapításához hogy mi lesz a jövőtök, így a döntés a te kezedben van. Hajrá.

2018. dec. 17. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:

"Kellene tegyek valamit vagy semmit?"


Senkinek semmit nem "kell" tennie, de lehet tennie.Szabad akarat...


De ha már így kérdezed, akkor:


Kellene megtanulnod merni, merni tenni amit akarsz, merni döntéseket hozni, nem mások megerősítéseire támaszkodni.


Ha tetszik neked a lány, és szívesen megismernéd, akkor cselekedj.


Megtette az első lépést, kezdeményezett.


1.Szemkontaktus

2.Mosoly

3.Érintés


Nem árt ha közben beszélsz hozzá.


Mi a legrosszabb ami történhet?Hogy nem történik semmi,hogy a helyzet nem változik.Veszíteni valód nincs, mert semmi olyat nem bukhatsz el ami a "tiéd".De nyereség lehetősége mindenképp fenn áll, minimum egy tapasztalat.


Ezt célszerű megtanulni, a nyitást, a kapcsolatteremtés rád eső részét.

2018. dec. 17. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 A kérdező kommentje:
Igen, csak én mindig szeretek biztosra menni mindenben. Viszont más lányokkal is találkozok mégsem néznek rám sem, nemhogy még a szemembe és mosolyogjanak is. Emiatt örültem meg egy kicsit, és gondoltam arra, hogy mi lenne ha mégis.
2018. dec. 17. 11:11
 4/15 anonim ***** válasza:
Ne haragudj de te jársz egyetemre ?
2018. dec. 17. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:

"mindig szeretek biztosra menni"


Van egy rossz hírem. Ha mindig biztosra mész, akkor nem leszel párkapcsolatban. Ugyanis ott mindig kétesélyes a dolog.

2018. dec. 17. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
csokit kérek
2018. dec. 17. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 A kérdező kommentje:
Kiderült, hogy nagyon nem egy rendes, erkölcsös lányról van szó, úgyhogy inkább hanyagolom a dolgot.
2018. dec. 17. 14:00
 8/15 anonim ***** válasza:

És hogy derült ki?Valaki más azt mondta, vagy te magad ismerted meg a délután folyamán?


Most van ürügyed, hogy ne kelljen megtenned olyan lépéseket amiktől félsz.

2018. dec. 17. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 A kérdező kommentje:

Mástól tudtam meg, a barátaimtól, anélkül, hogy szóba került volna, hogy nekem tetszik.

De tényleg az, el is ment tőle a kedvem. Pedig szívesen megpróbáltam volna megismerni.

2018. dec. 17. 14:13
 10/15 anonim ***** válasza:

Tudod, az emberek sokmindent mondanak, ítélkeznek, és megbélyegeznek.Nagyon gyakran alaptalanul, részinformációk alapján, sokszor azért, mert mások felett ítélkezni, amihez nincs joguk könyebb, mint maguk felett, ami kötelességük volna.


Én nem gondolom magam befolyásolhatónak, akkor szoktam dönteni ha én magam meggyőződtem az adott dologról, de egyensúlyban vagyok, mert figyelmbe veszem azt is amit mások mondanak.


Viszont ha csak azt venném figyelembe amit mások mondanak, és én magam nem győződnék meg, nem járnék utána, akkor az az egyik véglet lenne.


Ahol véglet ott diszharmónia.

2018. dec. 17. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!