Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Éreztetek már hasonlót?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Éreztetek már hasonlót?

Figyelt kérdés

El kezdtem beszélgetni egy sráccal msnen, találkoztunk is már egyszer.Nagyon-nagyon sokszor rá godndolok, olyan 2 hete beszélünk és úgy érzem az idő sokkal lassabban telik azóta, úgy érzem mintha összefolynának a napjaim.Úgy érzem, mintha valami a gyomromra nehezedne, akár eszek, akár nem.Nem a zsánerem, de helyes és nagyon szimpatikus.Teljesen ellentétesek vagyunk, de ugyanakkor hasonlítunk is.Minden nap órákat beszélünk és egyszerűen nem érzékelem, ezeknek a hosszát.magamat sem értem már.:S(bocsi hogy hosszú lett)

L18


2010. jún. 27. 21:24
 1/9 anonim ***** válasza:

nem.


20F

2010. jún. 27. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim válasza:
szerelmes vagy...
2010. jún. 27. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Nem érzem a pillangókat, sem a szívdobogást ha meglátom, maximum picit zavarba jövök.
2010. jún. 27. 21:31
 4/9 anonim ***** válasza:
igen,éreztem már hasonlót,szerintem még nem vagy ,de kezdesz szerelmes lenni...
2010. jún. 27. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

Hát ez, ahogy leírtad bennem olyan ő az igazi feelinget kelt. Ha teheted találkoz vele többet személyesen msn helyett. Szerintem megéri, ki tudja mi lesz belőle :)

Lassan szerelmes leszel belé, de a tűz már el kezdett égni benned:) Sok sikert, sok boldogságot. puszi

2010. jún. 27. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Lehet hogy tényleg az leszek.Remélem jó dolgok sülnek ki az egészből.Úgy érzem én is eléggé érdekelem, ír minden nap.
2010. jún. 28. 18:39
 7/9 anonim ***** válasza:
Na mi lett belőle mesélj!:D
2012. aug. 21. 00:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Rég voltam fent:) Már 2 és fél éve együtt vagyunk.:D
2013. jan. 18. 10:13
 9/9 anonim ***** válasza:
Gratuálok!
2013. jan. 19. 02:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!