Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Elszúrtam valamit az ismerkedé...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Elszúrtam valamit az ismerkedési időszakban, már 3 hete azon bánkódom hogy miért tettem? Éreztetek már hasonlót?

Figyelt kérdés

nagyon rámozdultam a csajra túlzásba vittem a dolgot, túl hamar akartam eljutni a dugás részhez, pedig már majdnem ott voltam hogy kimondom hogy "szeretlek" és ekkor lépett a csaj hogy neki ez sok.és nem akar


az elején minden más volt ,jobban és érdeklődött felém mint én ő felé.


és én csak önmagam adtam nem fogtam vissza magam semmikor sem, a csaj meg rájött hogy nagyon "szexéhes" vagyok(gondolom én) és lepattintott


most meg napi 15x fut át rajtam az a gondolat hogy "milyen hülye voltam".. de legalább tudom már hogy a következőnél még csak hasonlót sem szabad csinálni.


történt már veletek ilyen? sztoryt is írhatnátok:)

18f


2011. aug. 4. 19:47
1 2
 1/13 A kérdező kommentje:
nem ő lett vna az első barátnőm,de vele csináltam ilyet először(és utoljára)
2011. aug. 4. 19:51
 2/13 anonim ***** válasza:
igen történ ilyen, szörnyű az az érzés,h biztos nem találkozok vele még1szer,hogy helyrehozzam....
2011. aug. 4. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 A kérdező kommentje:
jah kicsit értelmetlen a kérdésem már rájöttem. elég sz.r majd túl leszek rajta vmikor
2011. aug. 4. 22:23
 4/13 anonim ***** válasza:

Ha még menthető akkor beszélj vele, hogy tudod hogy kicsit túlzásba vitted de szereted...

Hány éves egyébként a leányzó?

2011. aug. 6. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 A kérdező kommentje:

én vagyok 17xd és ő 18. de az a baj hogy ilyeneket írt h már nem érdekli az egész..

az elején tényleg totál máshogy viszonyult hozzám. de félreismert. őszintén szólva én örülnék vele lehetnék még ,de egy rövid idő múlva sajna szakítás lenne belőle sztem.

nem is tetszik annyira(tudom hogy szánalmas vagyok), de néha mégis néha olyan szexin néz.ááhhh..

nem nagy szám a csaj,semmi vonzó belső tulajdonság,semmi mell,segg. de mégis jó lenne vele, meg mekkora jó már hogy idősebb.

sérti az egómat hogy ő szakított velem. éreztetni szeretném vele azt a fájdalmat amit ő okozott nekem

2011. aug. 6. 22:54
 6/13 anonim ***** válasza:
100%

22:39-es vok.

Hát tudod ez egy elég szánalmas hozzáállás. Ha így gondolkodsz hagyd békén azt a szegény lányt, és keress magadnak egy guminőt. -.-'

Ha ilyen a viselkedésed nem félreismert, hanem még időben kiismert.. Ásd el magad az egóddal együtt.

2011. aug. 7. 09:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 A kérdező kommentje:

:( ,nagyon megsértette mikor közölte velem FACEBOOKon hogy mivan, ezért állok így hozzá


én tudtam volna szeretni,tetszett benn valami, nem csak úgy hülyeségből jártam volna vele. most már csak a szánalom keringet . kösz hogy válaszoltál :)

2011. aug. 7. 10:17
 8/13 anonim ***** válasza:
Elhiszem hogy megsértett, de ha te tényleg érzel iránta valamit, nem tudnád bántani, és akárhogy is ártott neked nem akarnád hogy ugyan azt érezze mint te. Azért meg kár visszaszerezned ha csak bántani akarod. Gondolkodj el, hogy hogy is akarod, mit akarsz tőle, szereted e, stb..
2011. aug. 7. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 A kérdező kommentje:

az agyam csak azt mondatja velem hogy "hagyjad már, felejtsd el ebből már úgysem lesz semmi,kár erőlködnöd", másrészről

a szívem egy eldugott zugában nagyon vágyom még rá.


nem értem magamat.már szinte biztos vagyok benne hogy ha írogatok neki fészbukon semmit sem érnék el vele.ha netán bezárnának minket egy szobába és egy teljes napig dumálni.majdnem biztos vagyok benne hogy sikerülne meggyőznöm hogy nem vagyok balf.sz.


1xrűbb lenne elfelejtenem ,de nem tellik el nap hogy ne gondolnák rá, pedig tényleg ha ki kéne emelnem hogy mi az ami úgy tetszik benne komolyabb dolgot nem tudnék mondani.de mégis...

2011. aug. 7. 20:34
 10/13 anonim ***** válasza:
Ha tényleg komolyan gondolod, de ISMÉTLEM CSAK HA TÉNYLEG, akkor hívd fel, vagy kérj tőle egy találkát. Mond meg neki, hogy csak szeretnél neki mondani valamit. Mond meg neki, hogy ha úgy akarja, többet utána nem zaklatod, csak egy esélyt adjon, hogy elmond neki hogy mi is a helyzet.
2011. aug. 7. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!