Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Éreztetek már hasonlót (Kérdés...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Éreztetek már hasonlót (Kérdésem inkább egyedülállóknak szól)?!

Figyelt kérdés

Ha láttok egy "párt" akkor az fáj (mintha a szívem fájna)?

Tudom elég bután hangzik de valami ilyesmit érzek

22f


2010. dec. 5. 18:48
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
100%
Persze, kb úgy ahogy leírtad. Fáj a szívem, hogy ők boldogok én meg nem.Ebben irigység is van, de ha én is meglátok egy boldog párt ugyan ez fog el. 18/f
2010. dec. 5. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
100%
jah sajnos :/ 17f
2010. dec. 5. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
100%

Néha én is érzek ilyesmit.De nem minden egyes alkalommal mikor meglátok egy párt.Inkább mikor szomorú vagyok vagy egyedül érzem magam.

18/L

2010. dec. 5. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
100%

Hát igen, fáj az ember szíve ilyenkor.

Nekem amikor kapcsolatom volt sokszor arra gondoltam, hogy mennyire szerencsés vagyok és lehet egyszer nem leszek annyira. Hát igen el is jött.

2010. dec. 5. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
100%

Összeszorul a piciny szívem :$

17/l

2010. dec. 5. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
100%

jaja ha látom rajtuk h boldogok, akkor kicsit szarul esik h én nem lehetek az. de hát ez van ezt dobta a gép.

18/F

2010. dec. 5. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
86%

igen

És akkor eszembejut hogy megint a f@sz rossz oldalán állok! vagyis "szopok" :(

de egy idő után ehez is hozzászokik az ember:D

2010. dec. 5. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
100%

Én ilyet nem, inkább csak féltékenységet néha. Olyasmit, mintha a pasi hozzám tartozna és megcsalna a lánnyal.

De ez nagyon ritkán fordul elő azért.


Viszont sokkal gyakoribb, hogy látok egy nem összeillő párt, vagy olyanokat, akiken látszik, hogy elhidegültek egymástól és szabályosan sajnálom őket. Meg azokat, akik mondjuk akár gyerekkel vannak, nem tűnik kifejezetten rossznak a kapcsolatuk, viszont talán nem is tudják, hogy milyen az, amikor valakivel úgy tényleg megértik egymást. Tehát az ilyen "megalkuvókat", akik talán az első szerelmükhz mentek hozzá és tudjátok, amikor hiába néznek egymásra, vagy érintik meg egymást, az egész csak rutin, vagy színjáték és nem érezni semmi bizsergést közöttük.

Nekem az olyan párokra jól esik ránéznem, akiknél már akkor érezni a levegőben ezt a bizsergést, amikor még talán meg se láttad őket, amikor belépnek egy helységbe. Szerencsére ilyenből is sok van, és egész idős párok is, szóval nem csak tinik meg azok, akik a kapcsolatuk elején vannak...

26/N

2010. dec. 5. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim válasza:
100%

Ez szerintem természetes.

Ilyet én is érzek, ha meglátok egy szerelmes párt.

Eszembe jut, hogy régen milyen jó volt mi is ilyenek voltunk. Most meg már milyen régóta egyedül vagyok... nem találok egy komoly pasit magam mellé.. de hát majd alakul valami. (:

18/L

2010. dec. 5. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
81%
Ja nekem is..:( 20 girl.
2010. dec. 5. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!