Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szoktatok követni egyes,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szoktatok követni egyes, anonim válaszolókat? Ha igen akkor jellemezd az épp aktuális egyiket.

Figyelt kérdés

Csak úgy tudat alatt bedobja a memóriád, hogy ne ez az ő stílusa, biztos ő írta ezt a választ..

Nekem már sokszor bejött, privátban belinkeltem neki és csak vigyorgott, hogy betalált, aztán jókat csevegtünk..


Most épp egy lány válaszait figyeltem, érdekes, sokoldalú és ritka nő ő..


Ez remélem nem baj..


2018. dec. 17. 21:33
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
26%
82%-os (több ilyen is van!), ékezetek nélkül ír, csak úgy sugárzik belőle a frusztráció és gyűlölet.
2018. dec. 17. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
77%
Tudatosan nem, de feltűnik, hogx mostanában egészen jó váladzokat ad pl a 32/f megjelölésű pasi (aki nyilván lehet sok mindenki, de a stílusából általában meg tudom állapítani, melyik az a férfi)
2018. dec. 17. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
97%
Szokta, akinek két anyja van.
2018. dec. 17. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
37%

Fogalmam sincs miről beszélsz...

32/f

2018. dec. 17. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:

úgy ismerlek négyes..


különben én is meg akartam jegyezni, hogy jó válaszokat írsz, nem 6 oldal és mégis mindig odaillő..hidd el, hogy hálás ez

2018. dec. 17. 22:07
 6/11 anonim ***** válasza:
76%
Igen, megtaláltam azt, akivel kavartam. Azóta rendszeresen figyelem a kérdéseket, a stílusa és a szófordulatok miatt egyből lejön, hogy ő van a dolgok mögött :)
2018. dec. 17. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
84%

A stilusomat azonnal felismeri egyik régi nagy kedvencem itt /férfi/

Válaszolok a kérdésére és máris priviben írja a nevem.Sajnos mivel megfogadtam,hogy senkinek nem válaszolok már priviben,így nem tudom jelezni,hogy bingó eltaláltad;)

2018. dec. 17. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
72%
Engem valakivel folyamatosan összekevernek, mert én is lány vagyok, mint az a pár, akit még nem utáltak ki innen a mgtow pua mesterek (lsd. 1.hsz) és amint valahova írok, nem is számít, hogy mit, jön rám egyes férfiaktól a fröcsögés. Igazából nem zavar, inkább szórakoztat, hogy valaki ezt lesi.
2018. dec. 17. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
65%
Én is megfigyeltem, hogy 32/f jókat ír. De nem követek senkit.
2018. dec. 18. 00:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
van egy 50..akárhány százalékos fúú ő kegyetlen férfigyűlölő...de szerintem mindennel baja van magával is.
2018. dec. 18. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!