Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szoktatok követni egyes,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szoktatok követni egyes, anonim válaszolókat? Ha igen akkor jellemezd az épp aktuális egyiket.

Figyelt kérdés

Csak úgy tudat alatt bedobja a memóriád, hogy ne ez az ő stílusa, biztos ő írta ezt a választ..

Nekem már sokszor bejött, privátban belinkeltem neki és csak vigyorgott, hogy betalált, aztán jókat csevegtünk..


Most épp egy lány válaszait figyeltem, érdekes, sokoldalú és ritka nő ő..


Ez remélem nem baj..


2018. dec. 17. 21:33
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:

Tudom, nem igazán ilyen választ vársz, de úgy érzem, itt végre kiadhatom magamból.

Az ételek kategóriában szoktam figyelni 2 illetőt; egyszer egy 77%-ost, aki annyi baromságot össze szokott hordani, hogy már-már öröm olvasni. Mindig azt írja, hogy ő rengeteg zsírt eszik és ezzel fogy, meg hogy ő inkább 5 napig koplalna, ha csak napi pár száz forintja lenne kajára, mint hogy szénhidrátot (rizst, kenyeret) kelljen ennie, mert őt az nem laktatja, meg ilyenek. Meg úgy egyébként imád hossssssszú sorokon keresztül írni a nagy semmiről.

A másik kedvencem, aki a csirkemell szóra triggerelődik, és tök mindegy mi a kérdés, leírja, hogy a kérdező inkább használjon tarját.

2018. dec. 18. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!