Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért fordul át minden "mi a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért fordul át minden "mi a véleményed rólam? " savazásba?

Figyelt kérdés

Miért van az, hogy a "nők?" 90%-a savazni kezdi a nekik csak 1 kicsit is nem tetsző egyént az interneten?

Természetesen és szigorúan csak anonim módon?

Ha már arccal együtt kéne ezt megtenniük, fele mást mondana és ha szemtől szemben kéne mondania ugyanezt meg se merne mukkanni vagy inkább kamuzna valami szépet.

A másik meg a jóhiszeműséggel való visszaélésük, direkt lejáratják az egyént, mert azt hiszik név nélkül megtehetik. A feljelentéstől nem is félnek? Nem fordul meg a fejükben, hogy személyiségi jogokat sértenek meg, ha savaznak valakit?



2015. nov. 25. 21:35
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
5%
mert a nők álszentek a szemedbe jó pofiznak a hátad mögött meg szídnak mint a bokrot
2015. nov. 25. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 A kérdező kommentje:
Itt is láttam jó pár kérdésnél rögtön ment a savazás, azonnal kinézetre, teljesen idegen embereket elkezdenek alázni, nem is tudnak róluk semmit, hát milyen emberek ezek?
2015. nov. 25. 21:42
 3/14 anonim ***** válasza:

Elsőnek részben igaza van,bár nem minden nő ilyen.

H miért? Mert féltékeny és igy éli ki magát mert elvan nyomva .

Arc nélkül könnyebb,meg a neten keresztűl nagy a szájuk csak.ahogy írtad szemtől szembe már más a helyzet.

Nem gondolnak ilyenekre h valaki feljelenti őket.

Én nem nagyon " oltogatok " mást. Meg nem szokásom kötekedni. Csak egyszerűen kiállog magamért.

N/23

2015. nov. 25. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 A kérdező kommentje:
Sok ember a monitor mögül arc nélkül mutatja meg valódi önmagát. Azt hiszi a kis szobájában, személyes terében biztonságban lehet, mert "áhh úgy sem tudják meg, hogy ki vagyok" azt majd, ha jön az idézés akkor meg megy a siránkozás.
2015. nov. 25. 21:45
 5/14 A kérdező kommentje:
Én akkor sem szólok le valakit ha csúnya, meg arra sem szoktak csorgatni a nyálam aki szép. Mindenki másmilyen, szerintem a magyar nőknél ez népbetegség, hogy a szép külső egyenesen arányos a ronda belsővel, aztán már megy a mindenkit porig alázok, mert én vagyok a miss pits@. Más országok nőinél kevesebb ilyen dolgot tapasztaltam. Majd jön valaki, aki persze megmondja, hogy ez nem így van, meg majd jól elküld nyugatra, ez személyes tapasztalat.
2015. nov. 25. 21:49
 6/14 anonim ***** válasza:

Második válaszoló vagyok. Úgy van ahogy mondod.

Volt egy álitása szerint fiú,aki belekötött abba h írtam h van egy Amstaffom és jól kijön a lovammal,meg h nem oktatótól tanultam meg lóvagolni. És privátba kezdett el írni napokig írogatott mire válaszoltam neki,pl ilyet h zárjam éjjelre a kutyám ha nem akarom temetni.

Na az ilyen ember se százas. Meg le k...zott stb... !

2015. nov. 25. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 A kérdező kommentje:
És akkor csodálkozva olvasom itt, hogy múltkor volt egy srác, aki bosszúvágytól fűtve 80 nőt akart megalázni, akik először elküldték, megalázták. Megdugott már közel 70-et aztán eldobta őket mint egy koszos rongyot.
2015. nov. 25. 21:52
 8/14 anonim ***** válasza:
100%
mindkét nemben vannak hülyék, bár az tény, h örülök, h nem csajnak születtem, mert amiket hallok h miket mesélnek egymás háta mögött a "barátnők" az nekem nagyon tetszik úgy, h előtte még csontig benyaltak egymásnak szemtől-szemben. :D
2015. nov. 25. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:

Utolsó így van.

Szokták mondani a barátoktól ( jelen esetben barátnőktől ) ments meg Uram,az ellenségekkel magam is elbánok.

2015. nov. 25. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
8 én is tapasztaltam ezeket van pár csaj haverom :D
2015. nov. 25. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!