Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ez nem feltétlen jelenti hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ez nem feltétlen jelenti hogy nem szeret?

Figyelt kérdés

Eleg apróság amit szeretnék kérdezni. Szóval a párommal általában reggel és este is beszélünk.

Mostanában többet találkoztunk de például volt is olyan nap hogy mikor találkoztunk akkor csak másnap írt.

Ma meg skype-on beszéltünk nap közben meg reggel pár mondat e-mail és este nem keresett. Úgy volt vele hogy majd holnap beszélünk.


Gyakran úgy érzem szeret mert tegnap is találkoztam vele jól éreztük magunkat és ma is ő találta ki hogy skypeoljunk. De mióta többet találkoztunk kevesebbet ír. Például a találkozás után aznap este. Meg van hogy azt mondja ráér másnap.


Viszont ha reggel például nem írok neki ő ír. Meg azért aggódik értem ha van valami meg segít nekem bármikor és azért érdeklődik ha beszélünk.


Most lehet hülyének néztek de akkor szeret? Normális hogy kevesebbet keres mióta többet találkozunk? Vagyis azon kívül.


2018. dec. 19. 00:21
 1/7 anonim ***** válasza:
75%

Persze. Azért beszéltek neten, hogy érintkezzetek valahogy. Ha élőben ez az igény kielégül, akkor nincs akkora késztetés neten érintkezni. Ha pl összeköltöztök, akkor egyáltalán nem keresne skypon, de ettől még szeret, nyugi :D

32/f

2018. dec. 19. 00:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Ha csak tényszerűen nézem amit írtál, akkor ezzel semmi probléma nincsen. Egyszerűen csak neki ennyi igénye van a kommunikációra. Meg amikor hosszabb időt együtt töltötök amúgy sincs nagyon miről beszélgetni utána.

De azért ha valaki tényleg szeret azt érzed és nincsen kétséged. Ha ezt a kérdést ki kellett írnod, akkor nekem azért lennének kétségeim az érzéseivel kapcsolatban. Emberileg biztosan szeret, hogy szerelmes-e az egy más kérdés.

2018. dec. 19. 00:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:

Nem mondom hogy sose ír este is mert mostanában is előfordult csak mióta többet talákozunk kevesbe.

A múlt héten is találkoztunk többször meg a héten is.

Korábban csak kevesebbet.

2018. dec. 19. 00:27
 4/7 A kérdező kommentje:

Köszönöm az eddigi válaszokat! Amúgy érezni, hogy szeret abból ahogy hozzám ér meg ahogy viselkedik. Biztos vagyok benne hogy nem csak barátnak szeret meg hasonlók mert velük más. Meg volt amit nekem megtett de sima ismerősnek havernak nem.


Csak mindig ez az írás az amin leragadok.

2018. dec. 19. 00:33
 5/7 A kérdező kommentje:
Mondjuk itt legjobban a találkozás mennyisége es írás mennyisége foglalkoztatott.
2018. dec. 19. 00:41
 6/7 A kérdező kommentje:
Az első miért lett lepontozva? Ha valaki mást gondol, írja le inkább.
2018. dec. 19. 06:39
 7/7 anonim ***** válasza:
Nekem még szerelmesen is túl sok lenne ennyi beszélgetés, pedig én nő vagyok. Valszeg neki se ad sokat egy kapcsolathoz a telefonálás, chat és ilyesmik (nekem se), a személyes találkozás a lényeg, a többi kommunikációs forma nem sokat ér a szememben. Van ilyen, szerintem simán szeret téged, egyszerűen ilyen ember és ennyire van igénye.
2018. dec. 19. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!