Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Házasodnál olyannal, akinek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Házasodnál olyannal, akinek (PAPÍRON) semmije sincs?

Figyelt kérdés

Mindene a testvére és/vagy anyja nevén van. Ház, kocsi, számla,... még a telefonja sem.


NEM bűnözőmaffiózóadócsaló.



2018. dec. 19. 00:29
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:
100%
Nem hàzasodnék ilyen emberrel.Később a mi közös vagyonunk is az anyja nevèn lenne? Felejtős
2018. dec. 19. 09:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 anonim ***** válasza:
100%
Nem igazán fér a fejembe minek menne bele ilyesmibe a családom. Most vettem lakást, tulajdonosként ez csillio papírmunka volt, vagyon szerzési illeték, stb, ami miatt a NAV a tulajdonost nyaggatja, nem azt, aki fizet. Mert itt nem öröklésről van szó gondolom, hanem arról, hogy félted a pénzed a csajoktól, és inkább más nevére írnád, de a gyakorlatban végtelenül kényelmetlen ez a megoldás, egy házassági szerződéshez képest...
2018. dec. 19. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 anonim ***** válasza:
100%

Házasodtam. Neki se volt semmije és nekem se. Azóta van mindenünk, közösen :)

Mondjuk az a tény, hogy ráírat mindent házasság előtt a családjára, erősen azt sugallja, hogy rohadtul félti tőlem, amije van. Így meg ne vegyen el.

2018. dec. 19. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 anonim ***** válasza:
0%
Mai világban félteni is kell amid van s nem más nevén vagy/és közösködni. Sok boldog kezdet, undorító eseményekig fajul rengeteg esetben.
2018. dec. 19. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 A kérdező kommentje:
érdekesek a kommentek...akkor mi van azzal, az itt a GYIK-en általános női nézőponttal, miszerint a nőknek nem számít a pénz és amúgy is öröké fog tartani a házasságuk? Akkor mégis kell a lóvé, ugye? :)
2018. dec. 19. 17:36
 16/19 anonim ***** válasza:
100%

Persze, mindenki meg van halva a minimálbéredért, abból akarunk évente háromszor nyaralni.

Vagy csak senki se akár egy olyan pasitól semmit, aki minden nőben csak a pénzéhes ku.rvát làtja. És ráadásul olyan ostoba, hogy ha a rokonnal összevesznek, akkor pillanat alatt lesz földönfutó. Anyád is nő, ő is csak a pénzre megy, munka nélkül. Erre nem gondoltál?

2018. dec. 19. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 anonim válasza:
100%

Férfiak és Nők, akik házasság esetén féltitek az eddig elért vagyonotokat, stb.. fogjátok már fel, hogy a házasság előtt szerzett vagyon különvagyon, a házastársnak nincs hozzá köze. Ha van egy házad, összeházasodtok, majd elváltok, a ház a tiéd marad... Úgyhogy felesleges házasság előtt mindent anyukára/testvérre íratni, ha házasság előtt a tiéd, az házasság után is a tiéd marad..

Engem nem zavarna, hogy nincs semmije (a férjemnek és nekem sem volt semmim, amikor összeházasodtunk) azt tartanám furcsának, hogy mindene van, de nem az ő nevén. Akkor végülis mégsincs semmije nem?

2018. dec. 20. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 anonim ***** válasza:
Az ösztöneim azt mondják igen, hiszen férfi vagyok, az eszem viszont azt, hogy nem, hiszen egy ilyen bármikor elhagyna engem egy olyanért, akinek több esze van (nem tudom, hogy nőre gondolsz-e, de én az én válaszomban igen).
2019. jan. 9. 01:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 anonim ***** válasza:

*olyanért akinek több pénze van


Előző voltam.

2019. jan. 9. 01:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!