Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Tényleg butaság, hogy szerinte...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tényleg butaság, hogy szerintem csak olyannal kéne lefeküdni, akivel megoldható közösen a nemkívánt terhesség problémája?

Figyelt kérdés

Rengetegen idiótának néznek emiatt, pedig szerintem ez tök alapvető felelősségvállalás...


NEM, NEM arról beszélek, hogy mindenki csak azzal feküdjön le, akitől gyereket akar, hanem arról, hogy olyannal, akivel tudnák közösen kezelni ezt a dolgot!


Hiszen akármi történhet, eleve nem létezik olyan fogamzásgátlási módszer, ami 100%-os védettséget ad, még helyes használat esetén se... Akkor ott van, hogy a tabletta hatásfokára elég nagy hatással van az emésztés, elég egy kis hasmenés és mintha nem is lenne... Ott van az, hogy a nő véletlenül vagy direkt kihagy pár szemet.... Ott van az, hogy a gumi kiszakadhat, átereszthet, lyukas lehet... Vagy például nekem már írt fel olyan gyógyszert az orvosom, amit nem szabad fog.gátló mellé szedni, hiába szóltam neki, hogy használok ilyen készítményt, és hogy pontosan mit (az orvosomnak meg ugye miért ne hihetnék - még jó, hogy én elég szkeptikus voltam és elolvastam mindkét betegtájt alaposan), de még a gyógynövények között is van, ami csökkenti a hatását...


Szóval tényleg BÁRMI történhet, bármikor besikerülhet egy nem kívánt baba, ha két ember lefekszik egymással.

Sokan nem is tudom, szinte csodálkoznak, hogy a szexből terhesség lesz, mintha nem eleve arra lenne hivatott az egész aktus..


Tényleg én vagyok az idióta, amiért szerintem egy dugás se ér annyit, hogy megérje felelőtlenül szórakozni egy ártatlan élettel, és emellé egymás torkának ugrani?

Mi se akarunk még gyereket a párommal, de tudom, hogy tudnánk kezelni a helyzetet, addig eszembe se jutott lefeküdni vele, amíg nem éreztem úgy, hogy egyáltalán tudnánk valamit kezdeni az esetleges babával, hogy képesek lennénk közösen dönteni így vagy úgy, és együtt viselni érte a felelősséget... Nem feküdnék le úgy senkivel, hogy esélyt se látok a közös problémakezelésre.


Ez tényleg olyan irreális és buta felfogás?


2018. aug. 16. 14:23
1 2 3
 1/24 anonim ***** válasza:
79%
Teljesen egyetértek. Mielőtt lefeküdtem a párommal (a mostanival és az elsővel is), megbeszéltük, hogy hogyan védekezünk és hogy mi a vészforgatókönyv, ha becsúszik
2018. aug. 16. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 anonim ***** válasza:
81%

Egyáltalán nem buta és irreális dolog, teljesen érthető és racionális. Valóban el lehet mondani, hogy az igazi felelősségvállalás a szexben valahol itt kezdődik.


Szerintem sokan azért nem értik meg a te álláspontodat, mert ez párkapcsolatok esetében alkalmazható leginkább. Ugyanakkor sokan szeretik a kötetlen szexet, abba pedig nem fér bele, hogy addig várunk, és ismerkedünk, amíg meg nem bizonyosodtunk arról, hogy a másik fél megfelelően állna a problémához egy esetleges nem kívánt terhesség esetén. Emiatt az, aki a szexualitást tőled eltérő módon is meg tudja, meg szeretné élni, nem fog tudni a te elveidnek megfelelően élni, még akkor sem, ha egyébként egy véleményen van veled.

2018. aug. 16. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/24 anonim ***** válasza:
75%

Szerintem nem, de én régimódi vagyok, szexelni is csak azzal tudok, akibe szerelmes vagyok.

Azt pedig eleve a fogamzásgátló módszer kiválasztásakor fel kéne vetni, hogy mi lenne, ha nem hat.

Nekem is fura, mikor már évek óta szexelnek, de csak élesben derül ki, hogy az egyik meg akarja tartani, a másik meg nem, és egymásnak ugranak.

2018. aug. 16. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/24 anonim ***** válasza:
74%

Én férfiként ezért alkalmazom a gumi + megszakítás kombót.

Igen, 99,9%-ban véd a gumi, de ha csak egyszer is kiszakad, már megvan a baj. Igaz, akkor még ott van az esemény utáni, de nem szeretném a szervezetét akkora ütésnek kitenni.

2018. aug. 16. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/24 anonim ***** válasza:
37%

#5 “esetleg abortusz”

Nagy probléma, hogy az emberek ilyen lazasággal állnak az abortuszhoz.

Kérdező, teljesen egyetértek veled, nem maradi a gondolkodásod, hanem felelőségteljes. Én is így vagyok vele.

2018. aug. 16. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/24 anonim ***** válasza:
22%

Én is az abortuszt választanám ha becsúszna egy gyerek

Ugyelek rá természetesen hogy ilyen ne fordulhasson elő mert nem szeretnek szülni nem vagyom rá , de ha mégis ugy hozna az élet akkor már inkább abortusz mint hogy megtartsam

2018. aug. 16. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/24 anonim ***** válasza:
64%

Az abortusz !!!NEM!!! fogamzásgátló módszer.

32/f

2018. aug. 16. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/24 anonim ***** válasza:
3%
Amennyiben 30 000-et nem tudtok összevakarni pár hónap alatt, akkor inkább tényleg ne szaporodjál kedves kérdező!
2018. aug. 16. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/24 anonim ***** válasza:
26%

Nem fogamzásgátló módszer az abortusz valóban

Irtam is hogy ugyelek rá hogy meg véletlenül se csússzon be egy gyerek

Megtartani biztos hogy nem tartanám meg mert nem vagyom gyerekre

2018. aug. 16. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/24 anonim válasza:
45%
Nem butaság.
2018. aug. 16. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!