Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Hol ismerkedhetnék kép nélkül?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hol ismerkedhetnék kép nélkül? Vannak ilyen chat alkalmazások? Semmi baj velem csak előbb szeretném megismerni a belső értékeket.

Figyelt kérdés
2018. dec. 19. 07:12
1 2
 11/17 peca1000 ***** válasza:

Kép nélkül a társkeresés majdhogynem lehetetlen.


Szóba sem állnak veled, amíg nincs kép.


Próbáld meg itt a gyakorin.


De arra számíts, hogy ha beszélgettek, és bejöttök egymásnak, és utána cseréltek képet, abból nagyon nagy csalódás is lehet.


Ha valamelyik nem jön be a másiknak kinézetileg, akár az a beszélgetés végét is jelentheti, tiltással együtt.


Ezt akarod?


Ugye, hogy nem?

2018. dec. 19. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:

9.

Én arra gondolok, hogy te nem nézel elég jól. Fontos, hogy ne a padlót bámuld, ne magad elé nézz, ne az ablakon kifelé bámulj, ne minden másfelé nézz, csak az emberekre ne.


Rengeteg férfit látok, aki kerüli a szemkontaktust más emberekkel, úgy jár-kel a világban. Nézz rá másokra állandóan, fürkészd a tekinteteddel az embereket, mindenkit aki a környezetedben van, monitorozd a világot. Ha már ebben szégyenlős vagy, akkor egy csajhoz se mennél oda, ha az kétségbeesetten bámulna téged, annyira tetszel neki.

2018. dec. 19. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:
12 én a tizes vagyok de engem ez a veszély nem fenyeget,hogy tetszem bárkinek! 😂
2018. dec. 19. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 A kérdező kommentje:
"szexeltem már olyan lánnyal" és? ezt itt ki kerdezte? szexelni én is tudnék sokakkal..itt nem erről kérdeztem
2018. dec. 19. 11:36
 15/17 anonim ***** válasza:

Állj már le. Ugyanúgy kell ismerkedni, ha párkapcsolatot szeretnél, mintha szexkapcsolatot.


Ugyanúgy észre kell venni, hogy kinek tetszel. Ugyanúgy oda kell menni hozzá és meg kell szólítani. Ugyanúgy beszélgetni kell vele kezdeni és le kell venned őt a lábáról, el kell érned hogy beléd essen, tetsszen neki a belsőd is. Ugyanúgy el kell jutni a megszólítástól a bugyi lehúzásáig és a kettő között gyakorlatilag mindent ugyanúgy kell csinálni, akár barátnőt akarsz, akár szexet.


Aki lányt ruhaboltban szólítottam le, ő a barátnőm is volt.

2018. dec. 19. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:
Hányas méretet hordott?
2018. dec. 19. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 A kérdező kommentje:

kevered a partnert a lelki társsal..

ég és föld a két kötelék, már hogy lenne ugyanaz..teljesen máshogy jön létre a kettő..kezdve ott, hogy a leendő lelki társadnak sosem hazudsz örök hűséget..a szexkapcsolatodban ez elmegy

2018. dec. 19. 14:05
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!