Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Lányok szoktatok olyat hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok szoktatok olyat hogy direkt később válaszoltok a fiunak?

Figyelt kérdés

Gondolok itt arra, ismerkedtek a sráccal, msn-en (facebook) ír nektek, ti el is olvassátok de szándékosan később válaszoltok? Holott lehetne válaszolni lenne rá idő, de azért mégis váratjátok.

Vagy ha például levelet küld (ott még azt sem látni hogy elolvasta a címzett) ?


2018. dec. 19. 22:14
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
0%
En a csajokkal szoktam ezt.
2018. dec. 19. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Nem vagyok már 12 éves, szóval nem. Semmi értelmét nem látom az ilyen játszadozásnak.
2018. dec. 19. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%
Direkt sohasem, de olyan van, hogy massal vagyok elfoglalva es nem akarok kizokkenni.
2018. dec. 19. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:

Csak ha felidegel.

Amúgy nem nyitom meg. Van, hogy napokig. De ez minden üzenetemre vonatkozik. Ha ilyenkor valaki elkezd kiosztó üzeneteket írni, akkor megy a tiltàs.

2018. dec. 19. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
Ha valakibe nagyon bele vagyok zúgva és látom, hogy írt,akkor van, hogy a nagy izgatottságomban nem merem megnézni és inkább várok egy kicsit és csak aztán nézem meg, ez nem játszadozás a részemről, hanem tényleg nem visz rá a lélek.
2018. dec. 19. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
46%

#4. De gondolom neked válaszoljanak azonnal, legyenek neked elérhetők és ne merészeljenek felállni a géptől miközben beszélgettek.


Nem lehet ilyenkor annyit beköpni, hogy "közben teszek-veszek"? Nem sok tényleg.

32/f

2018. dec. 19. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
ha nem akarok rá válaszolni egyből, akkor meg se nyitom. ha megnyitottam, akkor már válaszolok is. egyébként ha látom hogy írt, és nem akarok nagyon nyomulni, akkor nem válaszolok rögtön abban a pillanatban. de max pár percet várok.. mégse tűnjek már nagyon kétségbeesettnek.
2018. dec. 20. 00:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:

Detto mint 4-es.

Szandekosan max azert valaszolk kesobb, mert 1. latom, hogy irt, de epp valamit csinalok, ami kozben nem allo meg feluletesen egy szot se odavetni, mert utana ujabb fel oraig megint nem tudnek irni. Ilyen akar egy hazimunka (porszivozom fol a lakast), utazas tomegkozlekedesi eszkozon, csaladi latogatas, baratnovel szemelyes beszelgetes (nem cseten)).

2. Nem erdekel annyira a cseteles/leveliras az adott pillanatban. Ami csak annyi, hogy nincs hozza hangulatom pl. teveben egy jo film kozepen vagyok es nincs kedvem nekiallni telefont nyomkodni, valaki megbantott napkozben es azon ragodom, aggodom egy masnapi feladat/utazas stb. miatt. Ilyen esetben sose az illetovel van bajom, csak magaval a kommunikacio formajaval...egyszeruen nincs ihlet es ezek a kom. csatornak lehetove teszik a szemelyesen lehetetlen "elodazom a valaszt" tipusu viselkedest.


A tiltas nalam is siman megy, ha valaki ilyenkor elkezd hepciaskodni ("nemmvalaszoltal, pedig lattam, hogy lattad. Miert nem valaszolsz? , haho valaszolj es ezt papagajkent ismetelgeti valaki, akkor hamar eleri a csak azert se valaszolok neki napokig es kesobb tiltas kategoriat").

Ha nekem nem valaszol.vki akkor csak annyit gondolok, magamboo kiindulva 1. nagyon nem alkalmas neki 2. Nincs most kedve 3. rettenetesen elfoglalt es elsiklott az uzenetem felett (azaz nagyon porog a cset elete) 4. kulfoldon van/hegyekben van/utazik valahol.

2018. dec. 20. 00:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

Kinőttem ebből. Akkor válaszolok, amikor ráérek vagy jólesik. Meg amiatt sem hisztizek, ha valaki nem ír azonnal, nem értem ezt sem amúgy, hogy miért fújják fel. Egyetemisták vagyunk már vagy dolgozunk, nem irkálunk egész nap, mint a kölykök meg a munkanélküliek.


Viszont van egy időkorlát azért. Ha valaki pl zsinórban nem válaszol még annyit sem, hogy bocsi, de majd inkább este, mert most épp ezt v azt csinálom, közben látja is az üzenetemet, meg mellette van más aktivitása az adott felületen (lájkol/stb), akkor azt én is elkönyvelem annak, hogy jó, akkor ezek szerint nem érdeklem, vagy nem vagyok annyira fontos, hogy izgatottan várja, mikor írok, mint mondjuk én fordítva és akkor inkább lekopok, ha már a jelekből ítélve burkoltan le lettem koptatva. Ezt amúgy a srácoknak sem ártana megtanulni, hogy a nem válaszol is egy válasz, de ez van..

2018. dec. 20. 00:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
100%

#6-os. Képzeld nem. Nincsennek önértékelési gondjaim és nem várok el másoktól olyat, ami nekem sem fontos. Én nem szeretek 0-24ben telefont nyomkodni és a neten létezni, mint már utànad is említették. Ha pedig tartalmas, normális beszélgetést szeretnék, akkor szerintem nem gond, ha vannak benne szünetek. Ismerkedési fázisban nem tartozom részletes magyarázattal, hogy bocs, most a kutyàval voltam sétàlni/dokinàl; baràttal/szülővel/suliban/dolgozni voltam; hobbiból gyerekeket àldoztam a sátánnak vagy csak túl hosszú napom volt és szeretnék pihenni egy film/könyv mellett és nem felületesen mindennel foglalkozni.

Persze, ha három-négy napig nem is megyek fel facebookra/instàra akkor egy normàlis embernek leesik, hogy nem vele van bajom. Ha túldramatizàlja (mint te is most) és elkezd oldalas kiosztó leveleket írni, hogy engem nem ilyen lànynak gondolt/elkényeztetett királylányka vagyok/ nem kell játszani az elérhetetlent/tipik olyan vagyok, aki 100 fiút fűzöget egyszerre/stb. Akkor megy a tiltás. Ha normálisan megkérdezi, hogy most miért nem válaszoltam neki, akkor egyszer még elmagyarázom neki, hogy bocsi én az életemet nem online szeretem élni. Volt, aki ilyenkor talpraesett és elhívott randizni és volt, aki ezért is pampogott. Gondolhatod, hogy kit küldtem el a fenébe.

2018. dec. 20. 03:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!