Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Téged mi idegesítene a legjobb...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Téged mi idegesítene a legjobban a felsoroltak közül december 24. -én?

Figyelt kérdés

Férfiak válaszára vagyok kíváncsi leginkább,de természetesen nők is írhatnak :) Van már valakid,de úgy gondolod hogy ellátogatsz exedhez 5 percre,és adsz neki az általad főzött töltött káposztából.Exed tudja hogy beugrasz,mert már említetted neki.Mi idegesítene téged a legjobban,ha még lennének érzelmeid irányában ? Tehát kopogsz az ajtón.(be lehet látni az ablakokon)


1. Látod hogy égnek a fények,mégsem nyitja ki az ajtót,ajtó zárva,nem tudsz bemenni.


2. Látod hogy égnek a fények.Hallod hogy fordult a kulcs a zárban,azt hiszed kinyitotta,próbálnád kinyitni,de rájössz hogy pont hogy bezárta,hogy ne tudj bemenni.


3.Látod hogy beszélget bent az azonos nemű barátjával,kopogsz az ablakon is,rád néz,majd elfordítja a fejét,és tovább beszélget.


4.Kinyitja az ajtót,tipp-topp módon fel van öltözve,annyit mond hogy "Eltévesztetted a házszámot,szia",és bezárja az ajtót.


5.Kinyitja az ajtót,annyit mond hogy "Nekünk nincs miről beszélni,a káposztádat odaadhatod az új gebe választottadnak,szia."


6.Kinyitja az ajtót,lenézően azt mondja,hogy "Ja,csak te vagy az ? Bocs,de nem érek rá,szia." és becsukja az ajtót.


7.Nem nyitja ki az ajtót,de tudod hogy bent van.Ezért az ajtóba lerakod a káposztát.Fél nap múlva a káposzta ott landol a te ajtódnál,felirat nélkül,vagy felirattal,hogy nem kell a kajád,kössz.Plusz még egy másik doboz kaja is van mellette,amit 2hete adtál neki,és azt hitted hogy megette,de csak a fagyasztóba rakta.


8.Kinyitja az ajtót,kedélyesen mosolyog,és azt mondja,hogy "Bocs,de mi nem ismerjük egymást !",és becsukja az ajtót.


Melyiken idegesítenéd fel magad a legjobban ? Ismétlem hogy ha még vannak érzelmeid.Vagy ha ezt a szitut el tudod képzelni,és nincs a felsoroltak között,mi lenne az amin felhúznád magad ?


Köszönöm a válaszokat.


2018. dec. 20. 08:11
1 2 3 4
 1/32 anonim ***** válasza:
95%
"Van már valakid,de úgy gondolod hogy ellátogatsz exedhez 5 percre,és adsz neki az általad főzött töltött káposztából.Exed tudja hogy beugrasz,mert már említetted neki." - a legjobban az idegesitene, ha ilyen hulye lennek, hogy egyaltalan eszembe jut ilyen ostoba otlet. Kevesebb szanalmasabb szitut lehet krealni kapcsolat utan, mint az ilyen nyomulasok (plane ha mar van uj kapcsolat is basszus..).
2018. dec. 20. 08:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/32 anonim ***** válasza:
88%
Engem az, ha ilyen paraszt emberhez közöm lenne. Eszembe se jutna neki vinni semmit.
2018. dec. 20. 08:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/32 anonim ***** válasza:
68%
Remélem, hashajtót rak az exed a káposztába, és te átveszed.
2018. dec. 20. 08:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/32 A kérdező kommentje:
Szorítkozzunk a kérdésre,ha mindenképp döntened kellene,melyik pontot választanád.
2018. dec. 20. 08:17
 5/32 anonim ***** válasza:
100%
Azért ex, mert már nem vagy vele. Ugyan mi közöd lenne már hozzá? Főzzél annak, akivel vagy.
2018. dec. 20. 08:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/32 anonim ***** válasza:
81%
Engem az, ha barátnőm lenne a hölgy és tartaná a kapcsolatot az exével. Kuka. Amúgy én ismerkedésnél körbejárom az ilyet, ha akármelyik exszel is tartja a kapcsolatot, az sztornó. Nem játszunk dedót. 🙂
2018. dec. 20. 08:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/32 anonim ***** válasza:
100%

Eszembe sem jutna exemnek kaját vinni. Semmit sem vinni.

De ezeket már előttem leírták, nem ismétlem őket.

Ez nem emberszeretet, vagy nevezd aminek akarod, ez hülyeség, baromság, megalázod saját magadat. Jajistenem!!!!!

2018. dec. 20. 08:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/32 A kérdező kommentje:
Pontosítok akkor.Én vagyok a nő.Exem férfi,akinek lett valakije,és ő akar hozni nekem kaját,nem én neki :)
2018. dec. 20. 08:19
 9/32 anonim ***** válasza:
56%
én kikiabálnék neki, hogy "nem vagyok itthon!":)
2018. dec. 20. 08:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/32 anonim ***** válasza:
100%
Nem beszelgetnek az exszemmel olyan szinten, hogy eszebe jusson egyaltalan barmit is hozni. Nem utolag kell megoldani a szituaciot, hanem elotte letiltani a francba.
2018. dec. 20. 08:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!