Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Lányok, mennétek a moziba, és...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, mennétek a moziba, és látnátok egy ilyen cukifiút, aki mesét néz, de kiderülne a piszkos kis titka. Mit tennétek, járnátok vele?

Figyelt kérdés

Épp az ŰrDongót nézte volna, kifelé még a plakáttal is fotózkodott volna. Gondolnátok milyen aranyos srác!

[link]

Aztán megtudnátok, hogy jelenleg ő a világ 2. legjobb középsúlyú boxolója AZ ÁLDOZATOK VÉRÉBEN FÜRDIK, VÉRBEN FETRENGENEK AZ ELLENFELEI A MECCSEK VÉGÉRE

[link]

[link]

Mit szólnátok?



2018. dec. 21. 18:09
1 2 3 4
 21/31 anonim ***** válasza:
39%

Ez boldogga tesz, legalabb ez? Ha mar mas nem ?

Pesti vagy? Remek, at nem tennem a labam oda.

Tsok, egy budai, Kelenfoldrol 😚

2018. dec. 21. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/31 anonim ***** válasza:
Kelenföld panelrengeteg :DDD csóró hülye lány, még normális helyet sem tudsz guglizni, amit ide behazudhatsz
2018. dec. 21. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/31 anonim ***** válasza:
39%

Uristen, neked segit valaki abban, h ilyen hulye legyel ? Ennyire egyedul azert nem lehet annak lenni :D

De holnapra meg vagy hivva egy teara kekszel, gyere at :D jaaaj h elobe nem vallalod a ragyas pofad :D?

Mert amugy Pesten hol laksz,te nyomorult? A keleti kornyeken cigos lakasban, vagy rakosszuzmariaban egy szakadt ceklatenyeszto hazban ? 😀

2018. dec. 21. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/31 A kérdező kommentje:

Sajnos kénytelen voltam évekig pesten tartózkodni, hisz a fővám téren van az egyetem, ahova jártam :( Nem tudom, hogy hallottál-e róla :D És még a szemét munkahelyem is a 13. kerületben nyitott irodát, ebben a csöves pesti kerületben :( A világ legnagyobb alapkezelője! Nagyon szomorúak vagyunk, hogy te nem tennéd ide be a lábad. De valszeg te sem ide...

Se a Corvinus-ra, se a Blackrock-hoz.

2018. dec. 21. 20:30
 25/31 anonim ***** válasza:

Na már idegbeteg vagy. Egy csóró kislány vagy, akinek 2 forintja nincsen. Egész nap szerepjátékozik a gyakorin. Ezt te is tudod.

Segítségre van szükséged.

2018. dec. 21. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/31 anonim ***** válasza:
39%

Stilust valtottunk, mert az elozo nem jott be ? :D vagy mar kifogytal a faxsagokbol?

Bezzeg meg valaszt nem kaptam :(

2018. dec. 21. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/31 anonim ***** válasza:
0%

Lődd már le magad, hihetetlen, hogy mennyire nem veszed észre magad, hogy senki sem kíváncsi a hazudozásaidra :D

Mit vársz? Hogy páran beveszik, és rajongani fognak érted? Vagy barátkozni akarnak veled? Beteg vagy

2018. dec. 21. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/31 anonim ***** válasza:
39%
Elfogyott az ihlet, latom :D
2018. dec. 21. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/31 anonim ***** válasza:
Jómagam is küzdősportolok, de ez nem jelenti azt, hogy az életben agresszív vagyok. Ez nem gondolnám, hogy egy "piszkos kis titok". A srác cuki, helyes, szeretem az erős, "harcos" pasikat. A mindennapi személyiségéről nem tudok semmit, mert nem ismerem, de ha úgy veszem, hogy a személyisége tetszik, akkor összességében abszolút bejön ez a férfi.
2018. dec. 21. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/31 anonim ***** válasza:
XD XD Ez a kérdés!!! :)))
2019. jún. 17. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!