Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogyan lehet ebből kilábalni?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan lehet ebből kilábalni?

Figyelt kérdés
Azok segítségét kérném, akik voltak ilyen helyzetben, lecseszést nem kérek. Tavaly ősszel válás előtt álltam. Megismerkedtem valakivel, akibe belezúgtam. ő is többet érzett irántam, mint kellett volna. Olyan hirtelen jött az érzés, hogy ilyet talán még nem is letettem éreztem. Megbeszéltük, mindenki helyre hozza otthon a dolgokat. Viszont valamelyikünk mindig megkereste a másikat. Most a héten elköszöntem tőle, rendet kell raknom a fejemben. Viszont mindig ő jár a fejemben. Szinte mindenről ő jut eszembe. Hogyan lehet ezt az érzést kitörölni a fejemből,a lelkemből. Elmúlik ez valaha is?
2018. dec. 22. 16:22
 1/7 anonim ***** válasza:
49%
De akkor miért nem egymással folytatjátok?
2018. dec. 22. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Mert mindketten próbáljuk a családi életünket rendbe hozni.
2018. dec. 22. 16:36
 3/7 anonim ***** válasza:
59%
De miért?
2018. dec. 22. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Mert az együtt eltöltött közel húsz évet nem lehet olyan egyszerűen kidobni az ablakon.
2018. dec. 22. 18:07
 5/7 anonim ***** válasza:
Nézd, ha tudná a férjed az igazságot, akkor ő sem akarná folytatni veled.
2018. dec. 22. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Ha vkit szeretünk, akkor csak ő kell. Nincs b terv. Es nem ragaszkodunk egy regi kapcsolathoz sem.
2018. dec. 22. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 Izabella220 ***** válasza:
Sztem megfogjátok bánni idővel.Én 15 éve vagyok a férjemmel,de ha beleszeretnék másba,nem úgy nevezném h kidobom a 15 évet,csupán ami nem megy nem erőltetjük.
2018. dec. 22. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!