Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mennyire beteges ez? L

Figyelt kérdés

5 éve van párkapcsolatom, szeretem a párom, nem tudnám elképzelni, hogy mással legyek, mással éljek együtt.

Nem vagyok az a barátkozós típus, tényleg csak 3 közeli személy (két fiú, egy lány) van az életemben.

Az egyik fiú barátomnak per pillanat nincsen kapcsolata. Néha felmerül, hogy szeretne, mert a legutóbbi óta régóta egyedül van. Ilyenkor mindig elfog egy amolyan ok nélküli, érthetetlen féltékenység érzés, hogy nem akarom, hogy legyen valakije, mert akkor már nem velem fog megbeszélni mindent, nem velem fogja tölteni a szabadidejét. Holott most sem beszélünk annyit, és most is vannak lány barátai rajtam kívül.

Ezek mindig olyan pillanatig tartó érzések csak, ha normálisan belegondolok, persze, hogy legyen párkapcsolata, legyen boldog, ha emiatt hanyagolni fog valamennyire, az az élet velejárója.


Viszont amikor felmerül, ki szimpatikus neki, ki érdekli, vagy csak látom, hogy tetszik neki egy lány, azonnal úgy érzem, hogy nem akarom, hogy másé legyen a figyelme.


Mennyire beteges ez?


2018. dec. 22. 22:58
 1/6 anonim ***** válasza:

Inkább önző.


Végig magadra gondolsz, hogy veled nem fog annyit beszélni; nem arra, hogy vonzódnál hozzá.

2018. dec. 22. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Onzo. Ilyen gyarlo az emberi termeszet, ez van. De ne vedd komolyan ezt az erzest.
2018. dec. 22. 23:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
45%
Szexelj vele
2018. dec. 23. 00:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Döntsd el mit akarsz, ha nem szeretnél semmit a sráctól akkor engedd el, ne légy önző. Át tudom érezni a srác helyzetét, hasonló szitun én is átmentem, keservesen tudtam elfejeteni az adott lányt.
2018. dec. 23. 06:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
43%
Íme a bizonyíték, hogy férfi és nő között nincs barátság.
2018. dec. 23. 06:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Ez rengeteg lánynál megvan. Fiukent nézni totál eszement dolog, de a többi valoszolo jól írta. Magadnak akarod a figyelmet.
2018. dec. 23. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!