Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Az baj ha én ebből nem fogok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az baj ha én ebből nem fogok lelkiismereti kérdést csinálni? Egy terv a leírásban.

Figyelt kérdés

Egyszerűsítve ez a felállás lesz nálam:


3 év múlva, 28 évesen, szűzen, mikor karrier, egzisztencia, saját idő menedzsment, stb egyenesben elkezdek udvarolni egy akkor 2o éves lánynak.

Logikus, hogy így mmindkettőnket el tudom tartani, lesz egy rakat időm és nem kell megosztanom a figyelmemet a munka és a párom között.

Mivel én akkor még szűz leszek ezért szűz lánnyal fogok kezdeni, nem kényszerítem bele iskola feladásba, gyerekvállalásba v ilyesmi csak szépen feleségül veszem.


Kérdés ugye, hogy nekem miért nem lesz jó a korosztályom..hát mivel én addig nem fekszem le fűvel-fával gondolom elvárhatom, hogy a párom is érintetlen legyen. Mivel 2o év felett már szignifikánsan csökken a szűz lányok aránya ezért letettem a korhatárt.


És ennyi, tudom ez még nem garancia de szerintem ha nem a pénzemmel keresem a társam és meg is válogatom, hogy kivel állok szóba (na meg, hogy hogyan vezetem és becsülöm meg) akkor összejöhet egy nyugis, erős kapcsolat.


Mi a ti véleményetek?


2018. dec. 24. 00:43
1 2 3 4
 1/36 anonim ***** válasza:
87%
Bármit elvárhatsz, amire van vevő. Sok boldogságot kívánok, csak ne írj ki több kérdést. Boldog karit.
2018. dec. 24. 00:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/36 anonim ***** válasza:
95%
Szerintem kicsi rá az esély, hogy majd 28 évesen, 0 tapasztalattal rögtön találsz egy 20 évest, akinek minden vágya valaki, aki a saját korosztályánál nem fut be, aki az alapján választotta ki, hogy még szűz, és biztos, ami biztos rögtön el is akarja venni. Az pedig még tovább nehezíti a helyzetet, hogy ha találsz is ilyen lányt, nem biztos ám, hogy bele is szeretsz.
2018. dec. 24. 00:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/36 A kérdező kommentje:

>1 nem írtam ki másik kerdést, nektek is..

>2 kár célozgatnod, a te szégyened ha a szövegben meghúzódó egyetlen összefüggés elkerülte a figyelmedet..szóval akkor vedd úgy, hogy egy 9/10-es adottságú férfi lesz ez az udvarló, aki addig a saját döntéséből nem kefél fel-alá és megkaphatja a korosztályát csak nem fog kelleni neki

2018. dec. 24. 01:04
 4/36 anonim ***** válasza:
93%
Rossz hírem van. Most a 8 év különbség betegesen nagy. Bár amilyen gyermeteg ez a szűzmániád... Viszont 20 év múlva te 48, ő 40, nagyon is egy korosztály lesztek. Ráadásul már szűz sem lesz. Összeomlik ez a szuper terved. A másik korosztály az 10-20 évet jelent, nem 8-at.
2018. dec. 24. 01:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/36 A kérdező kommentje:
>4 mi omlik össze? tényleg nem értelek..
2018. dec. 24. 01:15
 6/36 anonim ***** válasza:
93%

"megkaphatja a korosztályát csak nem fog kelleni neki"

És 8-10 év múlva majd a feleségedet lecseréled egy szintén 20 éves lányra, vagy "csak" csalod vele, ha ugye ez az a korosztály, ami annyira kell neked?


Egyébként pedig igaza van a kettes válaszolónak. Hiába akarod magadat beállítani valami főnyereménynek. Ha valóban az lennél, akkor nem vezetni akarnál valakit, mint valami irányításra szoruló, alacsonyabb rendű lényt, ahogyan írtad, hanem veled egyenrangú társat keresnél.

2018. dec. 24. 01:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/36 A kérdező kommentje:

mindent félre lehet érteni, sőt..

legtöbb nő álma, hogy irányítsák, ezt jobb ha tőlem tudod

2018. dec. 24. 01:54
 8/36 anonim ***** válasza:
94%
Sokat tudhatsz a nőkről...
2018. dec. 24. 01:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/36 anonim ***** válasza:
94%

Sztem azzal nincs probléma, hogy te így érzel, hogy szűzen szűzzel akarsz. Az más kérdés, hogy ez össze fog-e jönni... elég necces. Ha meg 28 évesen nem sikerül, és szűz maradsz 35 évesen is, akkor is a 20 éveseket fogod kajtatni?

És miért necces?

- honnan tudod, hogy ki szűz és ki nem? (főleg, hogy a 20éves lányok nagy része már nem az, így nem lesz minden 2. lány szűz, akivel találkozol)

- mi a garancia arra, hogy aki érintetlen, az értékesebb?

- sok embernek számít soknak ilyen idős korban 8 év korkülönbség, szóval lehet, hogyha vkit kinézel, az túl öregnek fog tartani

- bizony sokan a célközönségből a mendemondák miatt csak azért koccoltatnának, mert 28 évesen még szűz vagy, és azt hiszik, hogy teljesen defektes vagy

- nem biztos, hogy olyan szűz lányt találsz, aki neked tetszik... és az sem, hogy aki neked tetszik, annak te tetszenél-e

- 20éves, tapasztalatlan lánnyal, ha azzal kezdesz, hogy "szépen elveszlek feleségül ekkor meg akkor", a többség sírva rohan el, mert ez túl gyors tempó olyan emberrel, akit nem is ismersz... az sem biztos, hogy akar házasságot egyáltalán. Vagy hogy a szex elég jó lesz ahhoz, hogy lehessen erre (is) alapozni egy házasságot.

- az sem biztos, hogy meglesz az az egzisztenciád, amit most elképzeltél magadnak

2018. dec. 24. 02:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/36 A kérdező kommentje:

eddig csak a félreértelmezéseiteket helyesbítgettem, nem unalmas?


az engem körülvevő emberek különbséget tudnak tenni "szépen elveszem feleségül" (egy történet elmesélése a szövegkörnyezet) és "szépen elveszlek felesegül" (udvarló férfi kommunikációjában) között


ne essetek abba a hibába, hogy naivnak néztek..

véleményt itt elsősorban a korkülönbség társadalmi megítéléséről kéne alkotni, azt kerdeztem..


majd biztos ide járok lányszerzési tanácsért..vegyük úgy, hogy a kivitelezés gondja rajtam van és marad

2018. dec. 24. 02:19
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!