Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért hiszik azt egyes férfiak...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért hiszik azt egyes férfiak, hogy perverz, gusztustalan dumával meghódíthatnak egy nőt?

Figyelt kérdés

2018. dec. 24. 00:45
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
65%
Nagy számok törvénye. Minden nap írnak 15 nőnek, valamelyiknek lesz olyan kicsi önbecsülése, hogy belemegy.
2018. dec. 24. 00:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
82%
Mert olyan ostobák, hogy képtelen normális kommunikáció vagy csak lusták rá..
2018. dec. 24. 00:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
61%
Ostobák szerintem is, de a való életben azt látom, előbb dugnak, mint szolid társaik.
2018. dec. 24. 00:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
21%
Mert jól néznek ki és telibesz@rják ha valakinél nem jön be majd lesz másik... Annyiszor megfigyeltem ezt már rendes gyerek (nem egy szépség) kedves a nővel meg egyebek. Lószart se ér vele. Jön a magabiztos csávó (akinek azért van mire vernie magát) és a csaj már egyből rákoncentrál. Ennyi a lényeg.
2018. dec. 24. 00:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
60%
Mert ha jól nézel ki, működik. Akkor ugyanis a perverz, gusztustalan dumából hirtelen 'végre egy határozott férfi, aki tudja mit akar' lesz. Lehet, hogy nálad nem, a nők többségénél annál inkább.
2018. dec. 24. 01:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
83%
"Mert jól néznek ki és telibesz@rják ha valakinél nem jön be majd lesz másik." Akik nekem ilyet toltak, azok általában nem néztek ki jól...
2018. dec. 24. 01:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 A kérdező kommentje:
Szerintem ez a nők többségének visszataszító.De ha látják hogy normális emberi kommunikációval többre mennének akkor mi értelme.Vagy ez is valami perverz kielégülést jelent számukra?
2018. dec. 24. 01:15
 8/16 anonim ***** válasza:
56%
6os én itt most a jól kinéző csávókról beszéltem nem aki úgy mondja ezt hogy kinézete 0. Énis mondtam már jópár csajnak ilyen dolgokat mégis az lett a vége hogy jöttek utánam... Minek kedveskedni ott úgyse derül ki semmi. De ha egyböl bedobsz egy ilyet és a csajt nem zavarja akkor nyert ügyed van.
2018. dec. 24. 01:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
17%

Kérdező:


Elhiszem, hogy te egy jó érzésű nő vagy, se nem mindenki ilyen.


Exem pl. egy perverz nő volt. Ő már a megismerkedésünkkor is azt vallotta nekem, hogy ő az én riba*com is akar lenni. Komolyan, nem viccelek.


Ettől függetlenül értékelte a kifinomult, romantikus beszédet is, de nem vetette meg a keményebb szöveget sem

2018. dec. 24. 01:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
32%

Még valami:


Akármennyire is próbálod a tipikus női maszlagot nyomni, a legjobb csajok többsége a nagyszájú, perverz pasikkal van együtt.


Ez mindig is így volt, mindig is így lesz. Mint ahogyan az is tipikus klisé, hogy egy kedves pasit akar, de egy szeméttel jön össze, aztán meg jön a magyarátkodás, hogy "nem tudta, hogy ilyen", "reméli megváltozik", stb.

2018. dec. 24. 01:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!