Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért hiszik azt egyes férfiak...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért hiszik azt egyes férfiak, hogy perverz, gusztustalan dumával meghódíthatnak egy nőt?

Figyelt kérdés

2018. dec. 24. 00:45
1 2
 11/16 A kérdező kommentje:
Pont egy ilyenbe zúgtam bele,és tényleg először kedvesnek,normálisnak,intelligensnek mutatta magát,evvel fogott meg,aztán mikor azt látta nyert ügye van jöttek a mocskos üzenetek,és még ő volt felháborodva ha nem mentem bele a játékba.Nagyon csalódott vagyok,így félreismerni valakit...
2018. dec. 24. 01:36
 12/16 anonim ***** válasza:
84%
Szerintem nem hiszik ezt, de nekik erre futja / csak a szexre tudnak gondolni. És az ilyenek kb. mindenkinél bepróbálkoznak, aki mozog és lyuk van a lába között... sztem tudják is, hogy a nők nagy részének ez nem jön be, és hátha csurran nekik vmi a nagy számok törvénye alapján. Sőt sztem egyesek igazából csak a férfiasságukat / dominanciájukat akarják fitogtatni vele (mondok egy példát: cigányok cuppogtak nekem ki kocsiból, nem fordultam oda, erre nekem vágtak egy aludobozos energiaitalt... na most, ha vki neked tényleg tetszik akár dugásra is, bántanád fizikailag???... csak megsértődtek, amiért csorba esett a férfiasságukon, és azt látták, semmi hatása nem volt a cuppogásuknak rám... pluszban nem vagyok egy kifejezetten szép nő...)
2018. dec. 24. 01:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:
13%

Utolsó, nem a dominanciájukat, meg a férfiasságukat akarták fitogtatni, hanem meg akartak b@zni, de jó keményen. :D


Általában az egészségesebb, mocskosabb szexet kedvelő hölgyeményeknél nyerő megoldás lehet.


A 0 libidós szűzlányoknak marad a feminizmus, meg a fekete macska.

2018. dec. 24. 02:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:
mondjuk lehetne annyi esze, hogy ne egy hét ismertség után próbálkozzon be ezzel üzenetben
2018. dec. 24. 09:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:
84%
13-as, azért a kettő között van átmenet. Egészséges libidóm van, de ezt nem olyanokkal élem ki, akiket életemben nem láttam és odaböfögnek nekem vmit az utcán. Azért vannak igényeim és tartásom is.
2018. dec. 24. 09:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:

A nők egy részének ez visszataszító, de egy másik rétegének meg kimondottan imponáló.

Zsák a foltját.

2018. dec. 24. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!