Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Gáz vagyok ha éteri szépségű,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Gáz vagyok ha éteri szépségű, jó testű barátnőre vágyom, csúnya arcú, alaktalan, nagy nyúlánk béna pasiként?

Figyelt kérdés

Arcom : brutális méretű orr, apró szemek, brutálisan széles pofacsont, teljesen esztétikátlan az arcom


Alakom : nagyon magas, de alaktalan, elég keskeny vállak, izom kevés.


De mit tegyek ha a nagyon szép lányok vonzanak csak?


F/28


2018. dec. 24. 01:34
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%
Hát ez van. Sokan vágynak többre.
2018. dec. 24. 01:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
85%
Nem gáz egyáltalán csak soha a büdös életben így nem lesz senkid. Miért nem próbálsz hozzád hasonlót keresni??? Én például szemüveges vagyok és ha választanom kéne két hasonló lány között egyértelmű hogy a szemüvegeset választanám. Szóval érted a lényeget. A 70lóerős Skodámmal se állok oda egy 120lovas kocsi ellen versenyezni...csak magamat égetném le. De ha mondjuk lenne egy 500lovas ferrarim na igen azzal már bőven odagurulnék a 120as mellé;) vagy ha a skodámat sz÷ttuningolva mondjuk felhúzom 200lóeröre akkor is odaálnék. Szóval ha tudsz magadon motort cserélni meg ilyenek akkor hajrá;)
2018. dec. 24. 01:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
93%
Alapvetően ez nem gáz, csak ne várd el, hogy majd egyik reggel az öledbe hullik egy ilyen lány, mert nem fog.
2018. dec. 24. 01:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
100%
Nem gáz, hiszen az ember nem tehet a vágyairól. Akkor lenne gáz, elvárnád a szép nőktől, hogy tekintsenek el a külsődtől, és viszonozzák az érzéseidet.
2018. dec. 24. 01:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
86%
Trollface detected.
2018. dec. 24. 01:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
100%
Az, hogy erre vágysz, nem gáz - ha elfogadod, hogy nem vagy épp jó helyzetben, és elfogadod, ha nem jön össze. Az már gáz, ha emiatt felszínesezed a jó nőket, ha nem akarnak veled összejönni vagy rinyálsz.
2018. dec. 24. 01:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
91%

Nem, nem gáz! Sőt az lenne a gáz, "Ha ló nincs, jó a szamár is" elven választanál a maradékból.


De azért hé...! Jut eszembe: Te már egy végletes ember vagy, azaz felszínes. Túl sokat számít neked a külsőség. De ennek az okát nem szívesen fejteném meg, meg nem is tudom. Nem vagyok agyturkász.


29F

2018. dec. 24. 01:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
100%
Mindenki arra vágyik, amire akar, és nincs is ezzel senkinek semmi baja, amíg az illető a sikertelenségével nem nyígja tele a netet, és átkoz el másokat. Viszont ha egyáltalán nincs benned hajlandóság arra, hogy bármennyit is változz a célod elérése érdekében, akkor szerintem elfelejtheted.
2018. dec. 24. 05:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
88%

Te azért vagy gáz, mert minden áldott nap erről rinyálsz ezen az oldalon, már évek óta.

Millióan elmondták, hogy nem lesz ilyen nőd, mert ocsmány vagy és emellé még hányadék a személyiséged is, az alkoholizmusodról meg ne is beszéljünk.

2018. dec. 24. 06:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:

Megvan a motivaciod a sportokhoz . Gyurd ki magad es sokkal jobban eszrevesznek. Az arcod a leiras alapjan ferfiasan karskteres.

N

2018. dec. 24. 09:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!