Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek nem önző kicsit?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek nem önző kicsit?

Figyelt kérdés

Tegnapi nap folyamán barátommal beszélgettünk a vágyakról, és mondta, hogy neki van egy vágya mégsem költ rá pénzt, mert úgy van vele, hogy jó lesz másra a pénz, és hogy én még gyerekesen gondolkozok, hogy nem ez a véleményem, na erre kicsit ideges lettem, és mondtam neki, hogy miért is gondolkozok gyerekesen? Ha megdolgozok a pénzért, akkor miért ne vehetném meg azt amit szeretnék? Attól mert nem 5 ezer forintos dologról van szó, attól szerintem nem kell önzőnek lenni magunkkal, de erre barátom válasza az volt, hogy inkább arra gyűjtsek, hogy össze tudjunk költözni, és ne a vágyaimra mert ha megvenném úgyis megbánnám. Nagyon sok olyan ember van, aki elkezd dolgozni megveszi azt amire szüksége van, majd utána gyűjtöget, nem értem miért ne tehetnék én is így..

Egyébként a 2 közül az egyik vágyam egy saját autó, de a barátom erre csak annyit mondott, hogy minek akarok sajátot ott van apumé majd elkérem azt.. Barátomnak van autója amit a szüleitől kapott.


2018. dec. 24. 07:08
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
13%

Bocs, de a párodnak van igaza. Ha egyszer közös jövőt terveztek, az sok lemondással jár.

Ha ő megteszi, hogy nem költi el a pénzt hülyeségekre, akkor alap, hogy neked is meg kell tenned.

De ha összejön a pénz, meglátod, hogy megérte kicsit nélkülözni :)

Kellemes karácsonyt.

2018. dec. 24. 07:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
79%

Ja hat aki anyucitol megkapja a kocsit meg ezt azt...

Am ha kocsit szeretnél ne add fel! En is elobb vettem kocsit. Meg 250ezerert vettem kutyát. Aztan gyűjtök lakásra. Par ev és igaz hitellel de tudok venni.

N26

2018. dec. 24. 07:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 A kérdező kommentje:

#2 Köszönöm! Nem fogom feladni!

Egyébként pont ez az, hogy ő mindent megkapott, mondta is, hogy neki megvan mindene, viszont nekem nincs ezért szeretném saját pénzből megvenni.

2018. dec. 24. 07:53
 4/21 anonim ***** válasza:
85%
Veds is meg! Szerelem jövő ide vagy oda!
2018. dec. 24. 07:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 A kérdező kommentje:
#1 Értem amit írsz, de még csak éppen hogy 20 évesek vagyunk, és máris a lemondásokról szóljon minden? Amit gyerekként nem kaptam meg (nyilván nem az autóra gondolok, van még más is amit szeretnék) azt felnőttként sem vehetem meg, mert minden pénzem félre kell tenni, ő meg tökre elvan mert mindene megvan, mindent megkapott.
2018. dec. 24. 07:58
 6/21 anonim ***** válasza:
100%
A beleérző képessége nem valami erős, az biztos.
2018. dec. 24. 08:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim ***** válasza:
13%
Kösz a lepontozást.. igy válaszoljon az ember...
2018. dec. 24. 08:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim ***** válasza:

Igaz már 28/23 voltunk. És neki volt előző párjától egy kislánya. Igen én voltam a 28 éves pasi. Régen lehúztam pár hónapot külföldön volt pár száz euro megtakarításom. Ők a szüleivel éltek akik viszonylag idősek voltak.

Nálunk 7.ik hónapban jött ki az autó kontra albérlet kérdés. Bár neki autója se volt.

Ő már nincs meg az autó igen. Egy kapcsolat néha lemondásokról szól,de nem önmagad feladásáról. Pont egy (roma) lány panaszkodik nekem,hogy exe megtíltotta a diplomát neki. Mert féltékeny volt.

Vedd meg az autót,ha elhagy ez van...

2018. dec. 24. 08:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:
100%
Ja közös jövő stb! Mmire semmi garancia. Es majd pár ev múlva ha szakitanak kilogo seggel marad...👌
2018. dec. 24. 09:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:
0%
Szerintem a barátod elég éretten gondolkodik.
2018. dec. 24. 09:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!