Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Kicsit elbizonytalanodtam a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fényember kérdése:

Kicsit elbizonytalanodtam a barátommal kapcsolatban. Tényleg ennyire igénytelen és önző lenne?

Figyelt kérdés

Első szex lett volna a barátommal (én szűz vagyok ő már bőven nem). (korábban már volt petting stb köztünk)


Mikor felhúzta a gumit lekókadt neki, ami igazság szerint nem túlzottan érdekelt, tudtam hogy előfordul az ilyen meg mondta is mikor felhúzta hogy szorítja kicsit (eleve ő neki kéne tudnia hogy most mekkora is és arra a méretre beruházni..na de mind1). Puszilgattam ölelgettem hogy nekem ez nem gond én nem ezért szeretem. Na de ami utána volt. Felhozta hogy mi lenne ha gumi nélkül csinálnánk és hogy ő mennyire de nagyon vigyázna. Persze tiltakoztam, de hogy ő nagyon vigyázna higgyek neki. Megmondtam neki hogy NEM! szó sem lehet róla! Őszintén szólva bennem itt valami eltört ha lehet így fogalmazni. Eleve az előjátéknál külön nekem kellett kérnem miután már egy jó ideje kényeztettem hogy azért itt kettőnk közül még is nekem kéne ellazulnom, tágulnom stb (utána tisztességgel ellazított úgy hogy mindenem beleremegett)de azért ott van hogy még is csak nekem kellett szólnom. Fáj hogy ennyire de nem nézte az én "érdekeimet". Mintha kb lesz*rta volna, csak az érdekelte hogy hónapok után lehessen végre bennem (amúgy meg mindig kedves, szeretgető, figyelmes velem). Pedig nem ilyen. Elhiszem, lehet nagyon kanos volt már, de akkor legalább egy normális gumira nem tellett volna? Cigire mindig van pénze. Nem is bánom,azt csinál amit akar,de ha egy dobozzal kihagyott volna már vehetett volna egy normális durex óvszert mérettel ellátva stb nem egy ilyen 400 ft-os névtelen sz*rt amit utána megjegyzett lehet le is járt már. Aggaszt ez az egész. Az igénytelensége ilyen téren, az hogy ennyire nem tartott engem. Csak egyszerűen nem tudom ezt hova tenni.

Ti mit gondolnátok ilyen esetben?

Mindketten 18 alatt vagyunk.

Előre is köszönöm a válaszokat :)



2014. aug. 9. 23:10
 1/8 anonim ***** válasza:
73%
Szerintem gyökér, ha ez most vigasztal. :)
2014. aug. 9. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
21%

felfújod ezt az egészet....

22 L

2014. aug. 9. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:

2# ezen már én is gondolkoztam :/

Csak annyira de nem ez a viselkedés van tőle megszokva.

2014. aug. 9. 23:19
 4/8 anonim ***** válasza:
97%

Na, ez is szép. Megbecsülhetne, hogy ha már neki adod a szüzességed (nem, nem istenítem a szüzességet, nem értékelem túl, de mégiscsak számít, kinek és hogy adják), és elv szeret, akkor normálisan felkészül.

A saját egóját fényezhette, táplálhatta volna azzal, hogy egy felejthetetlen, remek élményben részesített volna romantikával, megfelelő előjátékkal, óvszerrel..

mi az, hogy lehet lejárt? Ez aztán hozzáállás, csillagos 5-ös.

2014. aug. 9. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
69%

Aranyos és szomorú.


Ha neked ez lenne az első, akkor neked ilyenkor a legnagyobb törődés a legtöbb figyelem kijár.

Szerintem csak nem tudta ezt a helyzetet kezelni, mert ha már nem lennél szűz, akkor "nem kéne már elcsábítania", akkor mehetne egy vadabb, szabadabb szex is, de ez még nem az.


Igazából nem tudom, de nagyon jól tetted, hogy nem hagytad gumi nélkül, mivel eleve nincs kipróbált tapasztalatod a legapróbb komplikációtól is visszariadsz ami teljesen a helyén van. Én 2 éve élek szexuális életet és csak gumival tesszük azóta is, mert a barátom sem akarja, hogy bármi baj legyen a "kirántós" módszernél, tehát ezt igazán megérthetné a barátod.


Az előjátéknál, meg lehet éppen nem volt abban a lágy, szeretgetni akaró kedvében.

Egyszerűen amire utalsz, hogy nagyon kanos volt és gyorsan veled akart lenni, az lehet az oka, de ezzel csak eltaszít magától.


Az a baj ezzel a típussal sokat nem tudok kezdeni, mert még barátaim által sincs ilyen tapasztalatom.


De az tudom javasolni, hogy legközelebb kérd, hogy lágyítson el, fedezze fel a tested a csókjaival, a kezével, a szerelmével, mert akkor minden porcikád kellőképpen ellazul a szerelem beteljesüléséhez.

Kedves szavakkal illesd, hátha meglágyul a szíve, egy kicsit romantikusan áll a dolgokhoz, rájön mennyire szeret és a saját öröme helyett a tiedre fog koncentrálni, te meg az övére, ami egy közös, harmonikus élvezethez vezet.


Próbáljatok meg beszélhetni egy kicsit, csak magatokkal foglalkozni, koncentrálni egymásra így a napokban, hogy még közelebb érezzétek egymást magatokhoz, ami a szeretkezésben sikerélményt nyújthat.

2014. aug. 9. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
67%
Csak egy mindennapos tahó, de ti ezt szoktátok szeretni, szóval hajrá.
2014. aug. 9. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
97%

2-es, nem fújja fel, mert teljesen értelmesen leírta a dolgokat, hogy ez a lelkét egy kicsit bántja.


Nem hisztériázik mint sok nő pitiáner hülyeségeken, hanem értelmesen feltett egy kérdést ami aggasztja és van is benne valami, mert ha ő egy igazán szerelmes, érzékeny típus, akkor úgy is kell vele bánni és egy igazi férfi tud bánni a barátnőjével, mert ismeri a lelkét és hozzá igazodva kedveskedik.


A barátjának is ezt kéne, főleg így először.

2014. aug. 9. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

7 esnek igaza van.

és most mit fogsz mondani a barátnőknek?

hogy hű de jo lett volna vagy hogy egynek elment

a pasi meg gondolja hogy jobb lett volna egy szopás gumi nélkül.

az ijen azt se érdemli meg

2014. aug. 14. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!