Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ha nélküled bulizik a párod,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha nélküled bulizik a párod, meddig nem zavar?

Figyelt kérdés

Az érdekelne, hogy szerintetek milyen iratlan szabály van mondjuk arra, hogy elmegy a párod csapatépítőre (nálunk ezek vagy ivások, vagy abba torkollnak), és meddig "maradhat"?

Én nőként férfiak közt dolgozom (munkaköröm miatt, korábban is tudtuk, hogy ez így lesz), munkában is velük tudok csak lógni, viszont párom nagyon türelmes, és nem mutatja ki, ha féltékeny, vagy zavarja ez. (Néha azt szóváteszi, hogy sokat beszélek a munkámról.)

Érdekelne mindkét nem véleménye, hogy ilyen esetben meddig illik maradni. Egyelőre nem lakunk együtt, de lassan aktuális, érdekelne, ha ez szerintetek változtat valamin.

Munkahelyemen nem titok, hogy van párom, szoktam róla beszélni, és egyszer találkoztak is.

23N


2018. dec. 24. 09:37
 1/7 anonim ***** válasza:
Szerintem maradhat mindenki, ameddig akar, en egyedül a lereszegedest nem toleralom semmilyen szinten.
2018. dec. 24. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

A férjemnek ottalvóe, elutazós csapatépítői szoktak lenni, egyáltalán nem zavar természetesen. Ha nem bíznék benne, semmi értelme nem lenne a házasságunknak.


Egyébként amióta terhes lettem az elsővel, ő sosem iszik, hogy ha bármi lenne velem, vagy azóta a gyerekekkel, akkor tudjon jönni azonnal.

2018. dec. 24. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Nő vagyok, 29 éves.


Engem ilyen esetekben nem zavar, ha egy-egy ilyen alkalom, kollégás sörözés után csak hajnali mondjuk 2-3-4-kor érkezik meg, és még azt is el tudom viselni évi 1-2x, ha részeg, de ha vállalhatatlan lesz, amikor részegre issza magát, akkor inkább ne. Az zavarna, ha ez nagyon gyakori / rendszeres lenne, pl. heti szinten érkezne meg hajnalban, főleg ha részegen, főleg ha már együtt lakunk. Töltsön velem is használható állapotban minőségi időt :).

Illetve amit szeretem, ilyenkor a másik "betart", hogy elmondja, hova megy, ls szól, ha késik, hogy mondjuk hajnali 4kor, ha nincs itthon, és jól van, akkor ne azon rágjam a körmöm, hogy hívjam-e a rendőröket.


Én fordítva kb. havi-kéthavi 1x megyek el egy ilyen bulira, este 10-11 és hajnali 2 között szoktam hazaérkezni, attól függően, mikor hal el a buli, vagy akkor megyek haza, ha már a többség számomra túl részeg (nem vagyok egy óriási piás és nem az a fajta vagyok szerencsére, aki egy pohár sörtől már berúg... olyankor meg nem jó a buli, ha a többiek már részegek, én meg nem vagyok az).Sztem ennyi belefér, és amíg volt párom, addig mondtam neki, mikor várhat, ha mégis tovább maradtam, megeresztettem egy sms-t.

2018. dec. 24. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
64%

Felnőtt ember. Csak az zavar, ha megbeszélünk valamit és nem szól, hogy módosul. Pl 10re itthon vagyok, és 10:15kor se telefonra nem reagál se üzenetet nem küld, hogy ooopsz, késik, maradna, ennyi bőven elég, nincs belőle gond, utána.

Csak ez zavar.

Hogy iszik, lerészegedik, az az ő baja. Érdekes nekem jelzi a szervezetem, hogy ennyi még elég, nem kéne több, ha erre nem figyel, hogy neki mi elég... Nem én vagyok rosszul másnap.

2018. dec. 24. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Addig marad, ameddig jól érzi magát. Nálunk az is alap, ha elmegyünk egymás nélkül pár napra vagy egy hétre utazni vagy fesztiválozni, amíg ezek nem mennek a betervezett közös programjaink, közös időnk rovására. Amíg közösen is elég időt töltünk egymással, addig ezek egyáltalán nem zavarnak. Féltékenység pedig alapból nincs a kapcsolatunkban, az semmilyen szinten nem fér bele.

32N

2018. dec. 24. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Szórakozzon az ember, de szerintem van egy bizonyos határ. Nekem pl. ráment a kapcsolatom a bulizásra. 27/F
2018. dec. 24. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
62%

addig nem zavar ameddig nem szol bele ha hasonló programra megyek.


vagyis én az egyenlő feltételek híve vagyok

2018. dec. 24. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!