Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit csináljak, nekem nem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit csináljak, nekem nem olyan az életem, mint itt sok másnak?

Figyelt kérdés

Átlagosan nézek ki, nem vagyok nagyon izmos, van pénzem, volt pár barátnőm, ha szeretnék bármikor tudnék barátnőt szeretni.


Mindenki sír itt, hogy nekik milyen sz4r, nekem nem az. Adjatok tanácsot ti mit tennétek a helyemben?



2018. dec. 24. 13:51
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Már tudom mit kellett volna kérdeznem XD
2018. dec. 24. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
96%
Ronditsd el magad, ajandekoztd el a penzed es a targyaid, es luzerkedj. Akkor talan felnohetsz, es a gyakorisok koze tartozhatsz. Addig is jelntem a kerdesed privokacio miatt.
2018. dec. 24. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:

#2:

láttál volna évekkel ezelőtt

depressziós voltam, csúnyának láttam magamat, azt hittem soha nem lehet senkim

de tudtam, ha teszek érte elérhetem

végül sikerült is, most meg itt tartok

2018. dec. 24. 14:04
 4/11 anonim ***** válasza:
67%

De, olyan!


Mert szenteste itt 'szod a gépet, ahelyett, hogy a családod, a barátaid, a szeretteid körében ünnepelnél a fene nagy "nekem csodás az életem" rész helyett.

2018. dec. 24. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:

#4:

nincs még szenteste :)

hát igen ez a része az életemnek annyira nem szép, amióta széthullott a családom azóta a karácsonyt utálom, de ettől függetlenül este lesz karácsonyozás

meg több körben elérek mindenkihez akihez szeretnék

2018. dec. 24. 14:25
 6/11 anonim ***** válasza:
Hány éves vagy?
2018. dec. 24. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
25
2018. dec. 24. 14:36
 8/11 anonim ***** válasza:
67%
Jól van fiam, megütötted a Jackpot-ot. Még valamit akarsz mondani?
2018. dec. 24. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
0%

"van pénzem", talán ez lehet az oka, hogy bármikor tudnál szerezni barátnőt.


Viszont mivel "átlagosan nézel ki" kérdés, hogy mennyi pénzből, mennyi idő alatt és milyen külsejűt (esetleg ha nem csúnya akkor a belső tulajdonságai milyenek és mennyi ideig marad melletted).


De fő az önbizalom, főleg így ünnepek alatt...

2018. dec. 24. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:

#9:

amikor minimálbért kerestem akkor is tudtam barátnőt szerezni :)


nem a pénz miatt voltak velem, mert akkor is volt barátnőm amikor nem sok pénzem volt, most meg hiába van, nem élek nagy lábon és nem szórom a pénzt :)

2018. dec. 24. 22:29
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!