Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit csináljak, nekem nem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit csináljak, nekem nem olyan az életem, mint itt sok másnak?

Figyelt kérdés

Átlagosan nézek ki, nem vagyok nagyon izmos, van pénzem, volt pár barátnőm, ha szeretnék bármikor tudnék barátnőt szeretni.


Mindenki sír itt, hogy nekik milyen sz4r, nekem nem az. Adjatok tanácsot ti mit tennétek a helyemben?



2018. dec. 24. 13:51
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:
32%

Annyiféle ember van és motiváció, hogy kisregényt lehetne írni és azt nem fogok. Röviden annyi, hogy mikor valaki felveti, hogy a nőkhöz bizony pénz kell (nem kevés), akkor az ellentábor szemében a vörös posztón megjelenik a luxuskocsival menőző srácok és a hozzájuk illő kacsacsőrű emlősök képe.


Pedig a dolog ennél sokkal tovább nyúlik.


Olyan nő nincs, aki nem kerül pénzbe, csak az úgynevezett NORMÁLIS nők közvetetten kerülnek pénzbe és erősen helyszín, illetve egyéni lehetőségfüggő.


Úgyhogy ez a "van pénzem" kijelentés jelentheti a zsebedben lapuló Deák bérletet is (aztán nem tudod, hogy miből egyél a hónap utolsó 5 napján), jelentheti a havi 150 ezres fizetésedet is egy véglegesített munkahelyen (ahonnan csak végkielégítéssel, indokolt esetben rúghatnak ki és pár hónap munkanélküli segélyre még jogosult vagy), jelentheti, hogy van pár millió megtakarításod, jelentheti, hogy van egy saját lakásod, jelentheti, hogy van a családodban 3-4 ingatlan és egészen a milliárdosokig elmehetünk a sorban. De remélem már ennyiből is világos volt, hogy a "van pénzed" önmagában semmit nem jelent. A teljes vagyont kell vizsgálni, családi háttérrel, végzettséggel (nem mindegy, hogy minimálbéres biológus vagy bölcsész, aki imádja a munkáját vagy egy kétszer annyit kereső gyári melós, aki viszont utálja). Illetve (mert érzem, hogy valaki ebbe is bele kell kötni) egy jól kereső programozó, aki imádja a munkáját is kevesebb eséllyel indul a nőknél, mint akár egy mixer, aki nem keres olyan jól, de rosszul sem.

2018. dec. 26. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!