Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » A barátom bőr karkötőt kapott...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A barátom bőr karkötőt kapott a haverjatol karácsonyra, ti el hinnétek, hogy tőle van?

Figyelt kérdés
Police bőr karkötő ami 15000 Ft, megneztem. Kicsit nekem fura h haver ilyet vesz neki. Nem régóta vannak jóba kb fel éve. El hinnétek? Vagy vmi csaj adhatta? De akkor minek mutatta meg nekem?

2018. dec. 24. 14:37
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
86%

Ne kombinálj. Ne egy karkötőben keresd a szeretőt, arra vannak sokkal nyilvánvalóbb jelek.

És nem gondolom, hogyha lenne valakije, akkor ennyire nyílt ajándékot kapna, vagy adna ő akár.

2018. dec. 24. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
88%
Vagy lehet, hogy két kapura játszik.
2018. dec. 24. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
59%
Nem hinném el.
2018. dec. 24. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 A kérdező kommentje:
Utolsó, szerinted is nő adta? 😕
2018. dec. 24. 16:18
 5/20 anonim ***** válasza:
100%
Persze nő adta, generáld magadnak a feszültséget, véletlenül se teljen békésen a karácsonyotok!
2018. dec. 24. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:
39%
Persze, mi férfiak mind karkötőket ajándékozunk egymásnak :D
2018. dec. 24. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:
100%
Ez tipikus nőtől való ajándék. Szerintem haverok nem szoktak ilyen nagy összegben ajándékot venni egymásnak, főleg nem karkötőt, elég b*zis.
2018. dec. 24. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:
37%

Persze, pasik biztos karkötőt ajándékoznak egymásnak...

Én adtam már a szerelmemnek ajándékba ruhaneműt többször, ajándéktárgyat, italt és karkötőt is. Mindent hazavisz, gondolom megmagyarázza honnan van, vette, kapta, stb. Ruhát is viseli, nem dugdossa...ja, azt majd elfelejtettem, nős, felesége van. Igaz, kapcsolatunk régi, nem futó kaland.

2018. dec. 24. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:
75%
A mi baráti társaságunkban a születésnapos srác egy 60 ezer forintos karórát kapott az egyik baráttól. Habár ők gyerekkoruk óta ismerik egymást.
2018. dec. 24. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:
50%
#9 De az szülinapra, és gyerekkori baráttól. Nem karácsonyra. És a karóra meg a karkötő szintén 2 külön téma :D
2018. dec. 24. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!