Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » A barátom bőr karkötőt kapott...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A barátom bőr karkötőt kapott a haverjatol karácsonyra, ti el hinnétek, hogy tőle van?

Figyelt kérdés
Police bőr karkötő ami 15000 Ft, megneztem. Kicsit nekem fura h haver ilyet vesz neki. Nem régóta vannak jóba kb fel éve. El hinnétek? Vagy vmi csaj adhatta? De akkor minek mutatta meg nekem?

2018. dec. 24. 14:37
1 2
 11/20 anonim ***** válasza:
Igen, más egy gyerekkori baráttól szülinapra, és más kb fél éves haverság után karácsonyra.
2018. dec. 24. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/20 anonim ***** válasza:
Ha valóban nőtől kapta a karkötőt és még "reklámozta" is előtted, akkor nem valami dörzsölt a barátod. Annyi esze lehetett volna, hogy azt mondja a szeretőjének, már ha tényleg van neki, hogy ne vegyen neki inkább semmit, vagy ne ennyire feltünő ajándékot, mert lebuknak. Ilyen "kezdőknek" hogy-hogy van egyáltalán barátnőjük?
2018. dec. 24. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/20 anonim ***** válasza:
50%

Ez egy tök jó termékelhelyező kérdés, most én is rákeresek.


Ha a barátod emlegette, hogy akar ilyet, akkor adok rá 5% esélyt, hogy tényleg egy heteroszexuális férfitól van. Ha nem emlegette, akkor 0%.

2018. dec. 24. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/20 anonim ***** válasza:
Ah, ez ronda volt, nem érte meg rákeresni.
2018. dec. 24. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/20 A kérdező kommentje:
És most mit tegyek? Azt mondta tuti tőlük van..
2018. dec. 24. 23:16
 16/20 anonim ***** válasza:

Na várj, most akkor te is félrebeszélsz. A kérdésben eredetileg az volt, egy havertól kapta, akivel kb fél éve vannak jóban.

Most meg azt irod, hogy szerinte tuti TŐLÜK kapta.

2018. dec. 25. 04:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 A kérdező kommentje:
3 22 éves fiatal srác, mostanság sokat segített nekik fuvarozta őket sokszor. Vasárnap is így volt el vitte őket egy helyre és értük is ment és akkor este kapta, de nem tudom közösen vették e vagy csak az egyik adta
2018. dec. 25. 09:11
 18/20 anonim ***** válasza:
Szóval akkor nem egy havertól, hanem 3-tól. Az már más téma. De mi akkor sem fogjuk tudni megmondani, hogy kitől van.
2018. dec. 25. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 anonim ***** válasza:

Most a párod egy "idősebb" férfi, aki három db 22 éves srácot furikáz helyekre, akik ezt nem úgy köszönik meg, hogy négyfelé dobják a benzinpénzt, hanem közösen vesznek neki egy 15 000 ft-os bőr karkötőt??? Pont karkötőt, ami mindig rajta lehet??? Ezen besírok ezen a sztorin...


Figyeld a jeleket, mást nem tudsz tenni. Telefonját lezárja-e, elvonul-e telefonálni, mikor, hol jár. Figyeld az érzéseidet, mert arra lehet hallgatni.


Lehet úgy csinálni, hogy ne legyen feltűnő, de azért ne nézzük már a másikat hülyének... Ilyen baromsággal előállni.

2018. dec. 25. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 anonim ***** válasza:
Mi lett, kérdező?
2023. nov. 27. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!