Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Én reagálom túl? Nektek mi a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Én reagálom túl? Nektek mi a véleményetek?

Figyelt kérdés
Ismerkedek egy lánnyal már egyszer találkoztunk is aranyos normális lánynak "tűnik" elég jól el beszélgettünk.Facebookon is elég jól el tudunk lenni és mindig van téma ő keres engem én őt,meg van az érdeklődés mind2 fél részéről.Ma szóba került a szex téma,hogy kinek mikor volt utoljára szexben része,erre ő írta,hogy 1 hónapja..hát én csak lestem mert azt mondta több mint 1 éve nem volt senkije.Utána rá kérdeztem ez hogy lehetséges amikor több mint 1 éve nem volt senkije azt mondta egyik haverjával volt nem idegen.Erre kérdeztem én tőle,hogy akkor miért nem jött össze vele? Azt mondja azóta már van a fiunak barátja..Nekem valahogy elment a kedvem én nem szoktam csak úgy akárkivel le feküdni "érzelmek nélkül" én mindig csak azzal szoktam le feküdni aki iránt érzek valamit vagy együtt vagyok vele...velem lenne a gond hogy így elment a kedvem? vagy csak nekem van ilyen hülye felfogásom? Most ha így lefekszik csak úgy egy "haverjával" ha komolyabbra alakulnak velünk a dolgok akkor ennyi erővel akkor is lefeküdhet vele...mert számára nem idegen ezzel védekezett..22F 24L
2018. dec. 24. 22:55
 1/7 A kérdező kommentje:
fiunak barátnője*
2018. dec. 24. 22:56
 2/7 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem túlreagálod. Az, hogy szingliként lefeküdt azzal, akiben megbízik, nem azt jelenti, hogy kapcsolatban is félre fog k.rni... ez a gondolatmenet egy baromság, remélem te is érzed.

Ha ennyire zavar, mondd meg neki következő beszélgetésnél, hogy te pl csak azzal tudsz szexelni, akihez érzelmek kötnek, szeretnéd tudni, őt mi vezérelte. Az után hogy az ő álláspontját is érted, dönthetsz.

De ilyen elméleteket ne gyárts, mert gyerekes, a másik félre nézve pedig sértő feltételezés. Nem gond ha téged zavar, csak kérdezd meg az ő álláspontját is ennyit tudok tanácsolni.

2018. dec. 24. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszod,igazad van csak sajnos nagyon sokat csalódtam már és féltem saját magamat és inkább meg kérdezem mások véleményét is! Köszönöm még egyszer eszembe sem jutott le írni neki ezt amit én gondoltam magamban!
2018. dec. 24. 23:19
 4/7 anonim ***** válasza:
20%

En peldaul ertem, amit mondasz, es beszuntetnem az ismerkedest vele, mert teljesen nyilvanvalo, hogy az ertekrendunk nem egyezik. Nem itelem el, nem igazan erdekel, csak nyugtaznam, hogy nem illunk ossze, mert szamomra a szex egy nagyon intim es ertekes kapcsolat ket ember kozott. Aki meg igy kurogat, annak ez nyilvanvaloan nem az. Hetfon a Geza jon, mert o nem idegen, jovo honapban meg a Pista, mert most epp o kozelebb van es o sem idegen. Az ilyen ember nem valoszinu, hogy valaha is kepes lesz felnottkent olyan szexualis kulturat "noveszteni", ami legalabb elegseges lehet egy mely kapcsolathoz. Csak nemiszerveket "csatlakoztat".

De ez csak az en velemenyem.

2018. dec. 25. 00:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
72%
Nem illetek össze. Bár attól még tanulhattok egymástól. Ő az idősebb, nőként, ebben a korban ez nagyon nagy különbséget jelent. A szemléletetek is tök más. Nekem az övé szimpatikusabb, emberibb, nekem te túl merev vagy. De van akinek pont ez fog tetszeni benned.
2018. dec. 25. 00:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 Rockarc ***** válasza:
70%

Szerintem ez attol fugg, ki mennyire tudja kezelni. Fiatalon nekem is volt egy ilyen kapcsolatom az egyik altalanos iskolai osztalytarsnommel, (egyutt nottunk fel, egy tarsashazban is laktunk) boven tulnotte a sulit is. Szuleink is osszejartak, meg a csaladjaink is tobbszor volt, hogy egyutt nyaraltunk. Meg tinikent megdumaltuk, hogyha egyikonknek sincs senkije, akkor addig osszejarunk, es valahogy ez tenyleg hagyomany lett. Volt amikor foglaltak voltunk, es akkor nem is volt semmi, de olyan is, amikor mindketten szabadok voltunk.


Sose jartunk, aztan nalam ugye hazassag lett, igy vege lett a mi kis "szovetsegunknek", de ennek is lassan 20 eve. Tudtommal o a mai napig nem ment ferjhez. Senkinek nem okoztunk bajt, nem voltunk hutlenek, es paraznasagnak sem mondanam. Azt se mondanam, hogy erzelem mentes lett volna, hiszen tokeletesen ismertuk egymast, de emiatt is tudtuk, hogy sose lesz koztunk tobb. Persze megertem azokat is, akik ezt elitelik. Nekunk akkor, abban az eletszakaszban, az akkori eszunknek es elvarasainknak tokeletesen megfelelt, meg csak le se tagadtuk.


42F

2018. dec. 25. 00:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
79%

"Most ha így lefekszik csak úgy egy "haverjával" ha komolyabbra alakulnak velünk a dolgok akkor ennyi erővel akkor is lefeküdhet vele..."


Ha valaki egyedülállókent lefekszik valakivel szerelem nélkül, az nem azt jelenti, hogy ha valakivel tartós kapcsolatot létesít, azt törvényszerűen meg fogja csalni. Ezt nem tudom, ki milyen nyakatekert logikával sakkozta ki, de már nem először találkozom vele. Légyszi felejtsétek már el ezt a hülyeséget.

De ha ennyire félsz és nem tudsz benne megbízni, akkor inkább ne erőltesd vele a kapcsolatot.

2018. dec. 25. 05:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!