Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Túl reagálom vagy jogos, hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Túl reagálom vagy jogos, hogy rosszul esik, hogy nem lehet az amit szeretnék?

Figyelt kérdés

Párommal beszélgettünk, és szóba jött néhány téma, mondtam neki, hogy melyik országba szeretnék elmenni már kicsi korom óta, erre jött azzal, hogy ő oda nem akar menni, majd felhozta, hogy ő hová szeretne eljutni, és hogy oda tuti elfogunk menni, erre már elég ideges lettem és kérdeztem, hogy miért csak az van amit ő akar?!

Ezután szóba jött, hogy szeretnék kutyát, de a szüleim sosem engedték, hogy legyen, így eldöntöttem, hogyha felnőtt leszek és dolgozni fogok akkor veszek, na ebbe is bele kötött, hogy ő csak a nagy kutyákat szereti, és hogy a kutya mennyi időmet elvenné.

Végül a gyerek témáról is beszéltünk, amin nagyon össze vesztünk, 2-3 gyereket szerettem volna mindig, ő meg egyet, és amikor mondom, hogy de nekem ez volt az álmom, akkor az a válasz, hogy mi a f***nak akarok annyi gyereket, és hogy nekem milyen fura álmaim vannak.


2018. dec. 4. 21:04
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
93%
Szerintem ez alapján nem vagytok egymáshoz valóak. Itt nem arról van szó, hogy nem az van, amit te szeretnél, de kompromisszumot sem lehet kötni vele - az olvasottak alapján - ami már jóval nagyobb gondot jelent. Ami neked jó, vagy tetszik, az neki sosem az, és még le is hurrog érte, amiért te nem azt akarod vagy gondolod, amit ő...
2018. dec. 4. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
Én mondtam neki, hogy szívesen elmegyek oda ahova ő szeretne, de egyszer menjünk el oda is ahova én szeretnék, erre jött azzal, hogy ő még egy országban sem volt, de én meg a szüleimmel voltam 2 helyen is, ezért menjünk oda ahova szeretne.
2018. dec. 4. 21:08
 3/11 anonim ***** válasza:
88%

Pont erről írtam az előbb.

Ez a kapcsolat nem tudom, mióta tart, azt se tudom hány évesek vagytok, de nem nagy jövőt jósolok nektek.

A barátod éretlen és önző. Az ilyen embernek a saját érdekei, vágyai számítanak csak, a másikat pedig igyekszik elnyomni. A másiknak sosem lehet igaza, ő sosem mondhat jót...

Szerintem gondold át amit írtam. Találhatnál olyat, aki ha másképp is gondolkodik mint te, nem akar elnyomni téged.

2018. dec. 4. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
88%
Egyetlen, egy, már a gyerektéma. Az nem olyan, hogy 1-2 hét nyaralás azt kibirom. Te 2-3 ő egy. Ez nagyon nagy eltérés.
2018. dec. 4. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
0%

1. témában nincs igaza,1-1 fontos országot kiválasztotok és elmentek, lehet ő jobban érzi majd magát ahová te akarsz menni és fordítva, na meg lehet menni másokkal is ha ő nem akar menni.

2.téma kutya ha ilyen túltenyésztett divat táskakutya elég időigényes, sima gondozáson túl sokat kell orvoshoz vinni....

3. téma nem mondom,hogy igaza van, de nem olyan egyszerű ez a gyerek dolog, lehet első után rájössz,hogy te neked ez is elég munka. Na meg 3gyerek+ kutya.... Másrészt még ez olyan távoli,hogy kár veszekedni rajta.

Összefoglalóan. Ő nagyon te kicsit gyerekes.

2018. dec. 4. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
#3 Igazad van..azt mondta neki van igaza, és hogy én nem látok rá az életre meg gyerekes vagyok.
2018. dec. 4. 22:26
 7/11 A kérdező kommentje:
És kiderült, hogy ő nem szereti a gyerekeket, egyet is csak azért akar, hogy legyen nekem egy gyerekem, mert hogy én meg nagyon akarok.
2018. dec. 4. 22:27
 8/11 A kérdező kommentje:
Azt mondja, hogy amiért így viselkedtem nem találkozunk egy jó pár napig, és hogy majd megtanulom, hogy legközelebb nem fogok így viselkedni meg nem leszek ilyen gyerekes, hát erre hirtelen válaszolni sem tudok, hisz mi bűnöm volt, mi rosszat tettem? Azt hogy van nekem is álmom, amit elmertem mondani?
2018. dec. 4. 22:39
 9/11 anonim ***** válasza:
66%
Kérlek írd le, miben illetek össze, mert eddig úgy látom, semmiben.
2018. dec. 4. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
100%
Sztm bacd ki!
2018. dec. 4. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!