Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Féltékeny vagyok egy nálam...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Féltékeny vagyok egy nálam szebb nőre, ilyenkor ezzel mit lehet kezdeni ?

Figyelt kérdés
A párom megismert egy lányt egy pályázat alkalmával amire pályáztak, a csak kozmetikus. Segített a barátomnak a pályázatot meg csinálni és azóta is találkoztak egy jó párszor, jár hozzájuk a szalonba a fodrászatba is. Elég szép lány, hasonló, mint én. Nem mondom magam egyáltalán csúnyának de úgy érzem mintha jobb csaj lenne tőlem. Egy kocsiba akasztható macit is kapott tőle a párom mert vitt nekik csokit amiért segítettek a lányok a pályázat megirasaban, állítólag akkor kapta. Szerintetek ezt hogy győzheten le? És a csaj most lett pont szingli. Mégse kérdezhetem meg tetszik e neki a csaj, ígyis tudja h féltékeny vagyok a lányra,tiszta ciki.

2018. dec. 25. 16:54
 1/9 anonim ***** válasza:
15%
Sztem minden kapcsolatba belefér egy kis egészséges féltékenység. Ez teljesen rendben van amit leírsz. Mindenkinél van szebb, jobb, minden kapcsolatba előjön előbb utóbb a csábítás és ez csak rajtunk áll ahogy ezt lerendezzük. Nem ciki ha félsz, hogy lecserélnek egy másik nőre aki szerinted szebb.Nem rendezel jeleneted nem hagyod, hogy eluralkodjon rajtad ez így egészséges.
2018. dec. 25. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Az lemaradt, hogy ez egy friss élmény. Ez csendesedni fog idővel. Ha esetleg egy baráti viszony kezdene kialakulni a pároddal, kérd meg, hogy közös program is legyen. Lehet, hogy megismered és rajossz semmi okod a féltékenységre
2018. dec. 25. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
31%
Ne mutasd ki a barátod felé, hogy zavar, kert akkor csak te leszel a sárkány. Én azt mondom, legyél jó csaj, kedves, süss finomakat, szexeljetek sokat, de közben tartsd nyitva a szemed és ne legyél naiv.
2018. dec. 25. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
61%

Idővel kiderül mennyire érdekli a csaj, ha érdekli egyáltalán...


Legyél türelmes!

Minden eldől amikor eljön az ideje.

2018. dec. 25. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Szépülj meg 😂
2018. dec. 25. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Most mondjam magamról, hogy szép vagyok, utolsó? 🙂
2018. dec. 25. 18:16
 7/9 anonim ***** válasza:
Azért a kocsiba akasztható maci kicsit fura. A barátod beakasztotta a kocsijába?
2018. dec. 25. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Igen, be.. Szerinted szóljak érte?
2018. dec. 25. 19:53
 9/9 anonim ***** válasza:
Háát, az mondjuk nekem sem tetszene :/ mondjuk a párom nem csinálna ilyet az biztos.
2018. dec. 25. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!