Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Van olyan lány aki eltudja...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van olyan lány aki eltudja fogadni a hülyeségeimet?

Figyelt kérdés

Néha túlságosan is felszabadulok, ilyenkor szeretek grimaszolgatni, különböző hangokat kiadni, néha piszkálódni és ennek tetejébe engem nem zavar, ha néznek, nem érdekel, ha emiatt hülyének néznek én szeretem ezeket csinálni. Van mikor csak úgy tudok boldog lenni, ha ezeket a gyerekes dolgokat csinálom, mivel nem szeretek lehangolt lenni és néha fent kell tartanom ezeket a gyerekesnek mondott dolgokat.

Olyan első randiról álmodozom ahol feltudok úgy szabadulni és néha csinálom bolondokat, de nem néz teljesen fogyatékosnak, hanem megérti, hogy miért csinálom ezeket és nem zavarja, ha mások látják ezt.


2018. dec. 26. 09:04
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Biztos lesz majd ilyen lány, de első randin inkább fogd vissza magad. Ez a fajta megértés nem az első tandíj sajátossága szokott lenni... :D
2018. dec. 26. 09:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Tandíj helyett randi, a telefon kijavította, Bocsi.
2018. dec. 26. 09:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Ooo hat en eleg megerto vagyok, de ne egy plaza kozepen csinald azert :D
2018. dec. 26. 09:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Plázáról jut eszembe egyszer volt olyan, hogy egy barátommal voltam és büfögtem egy nagyot annyira kellett és a saját hülyeségemet nevettem. Szeretek a saját hülyeségemen is nevetni. :D
2018. dec. 26. 09:16
 5/7 anonim ***** válasza:

Első randin ez talán míg egy elfogadóbb embernél is... hát nem az, hogy sok lenne, de negatívan befolyásoló. Tehát az embernek azért kell kis idő, amíg felszabadul a másikkal. Tehát neki kínos lesz az, ha túlságosan felszabadult vagy az ismerkedés kezdeti szakaszában, amikor ő még mondjuk egyáltalán nem felszabadult.


Tehát kicsit tarts egyforma szinten a felszabadultságotokat. Picit elébe mehetsz a másiknak, húzd magaddal, humorral oldd a feszültséget, de ne legyél ellentéte a partnerednek! Azzal csak elijeszted.


Tehát ha kiismerted őt picit, látod, hogy ő is elengedi magát, akkor mehet a dolog.


Ez nem arról szól, hogy nem adod önmagad. Egyszerűen csak így hatékonyabb az ismerkedés, ha az általánosan negatív dolgokat hagyod a végére, azokat humorosan pozitívan adod elő. 3. randitól kb...

2018. dec. 26. 09:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
66%

Hat azert en tuti letagadnalak,ha bofogsz egy nagyot annyi ember kozott..

Hany eves vagy15?

2018. dec. 26. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Az,hogy poénkodsz, OK, tedd, még szórakoztató is leeht. Kettesben, barátok között, buliban, vagy olyan közegben, ahol mások is hasonlóan elengedik magukat.

DE: bárhány éves vagy viselkedni tudni kell, és számomra nem lenne poénos az ha böfögsz egy oltárit és még nevetsz is magadon. Még kettesben sem tudnék rajta nevetni, pedig én vagyok egy búskomor.

2018. dec. 26. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!