Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Férfiak/nők, felvilágosítana...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Férfiak/nők, felvilágosítana valaki?

Figyelt kérdés
Aki nem akar gyereket a párjával vagy mert alapból nem akar vagy mert van az előző kapcsolatából, mégis ragaszkodik hozzá, hogy elvegyék/hozzámenjenek, az mégis mit gondol? Minek akar házasodni, aki családot alapítani nem akar?
2018. dec. 26. 13:56
1 2 3 4 5 6
 1/59 anonim ***** válasza:
95%
Mert a hazassagi papir egyeb jogokat is ad, nem csak az, ha gyerekes van! Nezz utana!
2018. dec. 26. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/59 anonim ***** válasza:
81%
*gyereked
2018. dec. 26. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/59 anonim ***** válasza:
100%
Mert nekem is jogom van házasodni, annak ellenére, hogy nem szeretnék gyermeket (természetesen egy hasonló gondolkodású férfival).
2018. dec. 26. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/59 anonim ***** válasza:
100%

Miért ne tehetné?

EZ egy jogi dolog.

2018. dec. 26. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/59 anonim ***** válasza:
95%
Mert van, akinek több esze van, mint neked.
2018. dec. 26. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/59 A kérdező kommentje:
Értem én azt, hogy jogokat ad, de milyen alapon vállaljon az ember azzal vagyonközösséget, akivel nincsen kimondottan hosszútávú közös célja? Házasság nélkül is lehet együtt élni, szeretni egymást, együtt maradni, szexelni, nyaralni menni stb. Ha nem tudom átvenni az ajánlott küldeményem, írhatok neki meghatalmazást.
2018. dec. 26. 14:03
 7/59 anonim ***** válasza:
90%

Tovabba mindenki mas ok miatt akar hazasodni! En pl akkor majd ha gyereket akarok. De csak azert! Mas meg errol almodik vagy szeretne unnepelni a szeretteivel, stb. Kerdezd meg annak mi a motivacioja? Azert az elet nem ugy mukodik, hogy ha NEKEM valami nem tetszik es felesleges azt mas se csinalja! Akarja a franc hogy hasonlo legyen mindenki mint en es droidok vagyunk, nincsenek egyedi igenyek, elkepzelesek. Akkor soha semmi nem tudna meglepni, oromet okozo amit mas csinal es nekem nem jutott eszembe. A rossz vagy olyan dolgokra koncentralni direktbe ami nem az en mufajom vagy nem tetszik szimpla onkinzas.

Kerdes: imadod magad idegesiteni?

2018. dec. 26. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/59 anonim ***** válasza:
80%
Úristen...
2018. dec. 26. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/59 anonim ***** válasza:
100%

A házasság és a családalapítás nem feltétlenül következik egymásból. Én sokkal inkább nem értem azokat, akik gyereket vállalnak házasság nélkül, élettársi kapcsolatba, aztán csodálkoznak, ha nem lesz házasság később sem.

A házasság sok mindent kifejezhet, például, elköteleződést. Anyagilag is fontos, hiszen lehet hogy az öröklődés miatt jobb szeretnék, ha a párjuk örököl, mintha gyerek nélkül olyan családtagok örökölnének akikhez esetleg közöd sincs. stb

2018. dec. 26. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/59 anonim ***** válasza:
94%

Ertem en hogy megakarod erteni, ha ez a cel, de akkor miert tiltanad? Vagy miert zavar? Leginkabb ez erdekelne? Mi zavar ebben? Melyik resze felelsleges? Vagy szerinted gaz? Es miert?

Persze lehet papir nelkul is egyutt elni, de mivan ha ok akarnak egy eskuvot. Magat az elmenyt! Az nem eleg indok? Vagy tobb kell?

2018. dec. 26. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!