Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogyan lehet elősegíteni a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan lehet elősegíteni a másikat abban, hogy legyen önbizalma?

Figyelt kérdés
Este beszélgettünk meg ittunk pár pohárral és a párom elmondta, hogy valójában nincs önbizalma. Nekem ez meglepő, mert nem úgy tűnik, de azt mondta, hogy ha elküldeném, akkor nem tudna új kapcsolatba kezdeni. Nem azt akarom, hogy más nőket szedjen fel, de talán ha tényleg az önbizalmával van a baj (ahogy nekem is), akkor javulnának a dolgok kicsit, amik most elég rosszul állnak. Hogy adjak neki önbizalmat?
2018. dec. 27. 13:16
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
0%
Ha neked sincs, akkor nem te vagy a legmegfelelőbb személy erre a feladatra. Miért állnak rosszul a dolgok? Baj van a kapcsolatotokkal?
2018. dec. 27. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
71%
Mindenkinek magának kell ezzel megküzdenie. Ha segítséget kerestek hozzá, akkor pszichológus tud segíteni, hogyan kell csinálni. De van ne vezessen világtalant, mert együtt nem juttok el sehova.
2018. dec. 27. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 A kérdező kommentje:
Vannak gondjaink sajnos
2018. dec. 27. 13:20
 4/13 anonim ***** válasza:
39%
Hát bátorítsd szavaiddal. Mondd neki, hogy jóképű, emeld ki ami tetszik rajta, vagy a viselkedésén. Ha valamit jól csinál említés, ha látod, hogy fél, vagy nem biztos a cselekedetében akkor biztasd, hogy meg tudja csinálni stb.
2018. dec. 27. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 A kérdező kommentje:
Néha olyan, mintha nem is lennénk egy pár....de ha tényleg önbizalom gondjai vannak, akkor az megmagyarázná, hogy miért. Nekem is változnom kell, ezt tudom. Meg ugye ideje sincs sok...sajnos. :/
2018. dec. 27. 13:22
 6/13 anonim ***** válasza:
75%

Mire nincs ideje? Összeszedni magát és tenni a kapcsolatáért?


Szerintem ez csak valami olcsó kifogás. Annak tűnik. Attól meg senkinek nem lesz valódi önbizalma, hogy egy másik ember azt mondja neki, hogy jól néz ki. Ez csak duma.

2018. dec. 27. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
100%
4-es: nem az óvodás gyerekéről beszél, hanem elvileg egy férfi a párja, mivel a felnőtt párkapcsolatok kategóriában tette fel a kérdést. "Jól van Móricka, ügyes vagy, hajrá", ezt szerintem 5 évesen kinövi az ember.
2018. dec. 27. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 A kérdező kommentje:
Sokat veszekszünk, olyankor meg a jók ugye nem kerülnek elő... persze gond esetén szoktam bíztatni, de az ilyen, mikor felbátorítottam elég rosszul sült el. (Van egy fia, a nyáron meggyőztem, hogy a fiának igenis joga van, hogy az apjával legyem, álljon ki magukért, a fiáért. Aztán ebből egy nagy veszeledés lett az ő anyja, a gyerek anyja és a párom között)
2018. dec. 27. 13:25
 9/13 A kérdező kommentje:
30 éves, nem gyerek. Természetesen. Ideje semmire sincs, bár látom, hogy felém változik, ha én is változok felé. Csak az önbizalmán nem tudom, hogy segíthetnék.
2018. dec. 27. 13:27
 10/13 anonim ***** válasza:
61%

30 éves?????


Nem tudod megmenteni. Felnőtt férfi és apa. Ehhez már egy sima pszichológus sem lenne elég, minimum 1-2 év terápia, hogy változzon is. Csodák nincsenek. Vagy megszokod, hogy ennyi, vagy váltasz. Megmenteni nem tudod.

2018. dec. 27. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!