Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mire van ekkora önbizalma a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mire van ekkora önbizalma a legtöbb nőnek?

Figyelt kérdés

Volt itt egy kérdés, hogy írják le az oldalon válaszolgató nők/lányok, hogy néznek ki. 20-ból 19-en azt válaszolták, hogy ők kifejezetten szépek, de legalábbis elég csinosak, és nagyon tetszenek a férfiaknak. Mióta az a szépség fokmérője, hogy hány "férfi" dugná meg őket, kizárólag azért, mert nőneműek? Ez alapján én is szépnek számítok, csak amikor felnézek pl. Instagramra, mégse érzem úgy.

Hol vannak az önbizalomhiányosak, testképzavarosak, akikből elvileg olyan sok van? Minden itteni nőnemű tényleg minimum így néz ki, a gyik a 10/10-es csajok gyűjtőhelye?

[link]


(Egyébként nekem nem fáj, ha valaki elégedett magával, de az egészséges önkritika hiánya az emberekben a való életben is felb*sz.)


2018. febr. 10. 19:46
1 2
 1/19 Gál Zoé ***** válasza:
75%
Én ennél sokkal rosszabbul nézek ki. Az átlagos szintet sem érem el. Akkor én önbizalomhiányos vagyok?
2018. febr. 10. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
95%

Szerintem egy testképzavaros lány, vagy valóban csúnyácska lány nem fog válaszolni egy olyan típusú kérdésre. Aki meg elégedett önmagával az szívesen büszkélkedik.


Én a magam részéről tisztában vagyok az előnyeimmel és a hátrányaimmal is. Egészséges önbizalommal és önkritikával rendelkezem. Épp ezért én magam sem válaszolnék ilyen kérdésre. Nem kell bizonygatnom idegenek felé semmit. A páromnak legyek szép, a többi nem számít :)


29N

2018. febr. 10. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
94%

Csak annak lehet önbizalma, akinek ekkora kentaur segge van és szilikon melle, 3 kiló sminkkel a fején?


Na ne már!

2018. febr. 10. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
28%

Az érdekes inkább az, hogy mindenhol arról meg a prédikáció, hogy mennyire lenézik ezeket a férfiakat meg, hogy ők minden nővel dugnának úgyis, mégis ezen férfiak hízelgései által gondolják magukak top kategóriának.

Egyébként elhiheted, itt van a legtöbb önbizalomhiányos, testképzavaros vagy egyéb módon kattant nő.

2018. febr. 10. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
100%
Egy anonim oldalon senkinek nem kell bizonyítani, hiszen azt sem tudják kik válaszolnak. Szerintem semmiféle dicsekvésnek, vagy hazugságnak nem lenne értelme. Persze ettől még bárki hazudhat és dicsekedhet. :)
2018. febr. 10. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 Lordika ***** válasza:
65%

"Mióta az a szépség fokmérője, hogy hány "férfi" dugná meg őket, kizárólag azért, mert nőneműek?"

Mióta világ a világ.

2018. febr. 10. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
11%
Amíg a legrondább nő is kap "bókot" legalább 10 férfitól, mert ugye a pina mégis csak pina a kéz meg kéz alapon...addig persze, hogy el vannak szállva a csajok ez így működik. (Amúgy én is alátudom támasztani, hogy itt az oldalon még csak defektes csajjal beszéltem priviben, ami kb. 1 hét után jött elő kb, hogy valami nem stimmel az illetővel.)
2018. febr. 10. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
18%
arra, hogy nagyon nagy az igény rájuk, és a tvből, minden médiumból azt hallják, hogy "te szép vagy" "neked ez is JÁR" "legyél büszke magadra, mert nő vagy", neked minden JÁR, stb.
2018. febr. 10. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
94%

Szerintem is csak annyiról van szó, amit a második is ír, hogy egy ilyesmi kérdéshez inkább olyanok fognak hozzászólni, akik elégedettek magukkal, és jól esik leírni az igazságot.

Az általad linkelt nő pedig minden, csak nem szép.

2018. febr. 10. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
83%
Komolyan minek kell ezen vicsogni egy ANONIM oldalon, honnan tudod, hogy minden egyes kérdésre ugyanazok az emberek válaszolnak-e???? Annyira sötét, hogy valaki elolvas pár választ, aztán általánosít, és nem tudja elfogadni a beszűkült sztereotípizáló agyában, hogy nem mindenki egyforma. Ha egy önképzavaros lány válaszát olvasod, akkor arra írj, ne hárítsd át az összes női válaszolóra. Képzeld, olyanokat is olvasni ezen az oldalon, akik annyira elvannak szállva maguktól, hogy előszeretettel oltogatják mások kinézetét, miközben ők “tökéletesek”, tehát sajnálom, ha időnként az általánosításaid nem jönnek be mindenkinél.
2018. febr. 10. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!