Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Nektek ez sértő vagy ez csak...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nektek ez sértő vagy ez csak apróság?

Figyelt kérdés

Általában a párom megoszt velem dolgokat és én is vele. Most viszont akkor derült ki, hogy lesz egy kisebb orvosi beavatkozása mikor rákérdeztem. Nem mondta el nekem. Máskor megosztott velem ilyeneket is. Én megsértődtem mert nem mondta el. Azt mondja minek sértődök meg, most már tudom. Erre azt válaszoltam, hogy igen, de nem magától mondta el. Meg, mondtam hogy tudhatná, hogy fontos nekem mi van vele.


Említette, hogy sok más dolog járt a fejében, ezért nem mondta meg hogy nem tartotta fontosnak mert ez egy rutin beavatkozás. Már volt neki többször ilyen, szóval szerintem már hozzá van szokva. Túlreagáltam, mikor "letoltam", hogy miért nem szólt?


Amúgy ő érdeklődik irántam, csak nem gondoltam ezt olyan fontosnak. Pedig gondolhatta volna, hogy engem érdekel.

Igaz, nem egy nagyon súlyos dolog, de engem érdekelnek a kis dolgok is.

Máskor elmondott ilyet, most nem.


2018. dec. 27. 20:00
 1/8 A kérdező kommentje:

Azt, hogy ő érdeklődik irántam, azt azért írtam, mert "visszafelé" meg ha velem van valami, azért szokta érdekelni. Persze volt egy-két alkalom, hogy olyan fáradtan ment haza a munkából, hogy beszélgetni se volt kedve de alapvetően érdeklődik mindig irántam. Meg, ha tudta, hogy én is megyek orvoshoz, azért érdekelte mindig, hogy minden rendben van-e.


Szóval engem is érdekelhet, hogy vele mi van.

2018. dec. 27. 20:04
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Nem kifejezetten sértő de őszintén nem érteném miért nem mondta el. Ha pl valami nagyon komoly dologról lenne szó és a mondjuk neked valami vizsgád lenne vagy ilyesmi akkor talán érthető hogy nem előtte mondja el , de ha rutin dolog akkor nem érteném miért nem mondta el.
2018. dec. 27. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Elmondása szerint sok más dolog járt a fejében és nem tartotta fontosnak. Épp azért nem mondta el, mert egy rutin dolog. És szerinte az nem fontos annyira. De máskor meg volt, hogy elmondott olyat is.
2018. dec. 27. 20:05
 4/8 anonim ***** válasza:
100%

Mióta vagytok együtt?

Egyébként szerintem túlreagáltad. Elfelejtette mondani. Nem nagy ügy.

2018. dec. 27. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:

Közben szeretném megköszönni annak, aki válaszol és elolvassa a kérdést!

Másfél éve vagyunk együtt, nagyjából.

2018. dec. 27. 20:05
 6/8 anonim ***** válasza:
91%

Ha ez nála rutin, nem súlyos, tudsz is róla, hogy időről időre ismétlődik és nem akkorra vettél ki szabadnapot és vettél jegyet a legjobb helyre a moziban, akkor szerintem felfújod kissé. Ne haragudj emiatt.

32/f

2018. dec. 27. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
82%

Mástól tudtad meg?

Szerintem elmesélte volna,de te megelőzted a kérdéssel.Mondani kell,,hogy szeretnéd tudni mert neked ő nagyon fontos de mint már mondtam tegnap is,ne húzdd fel magad apróságokon.

2018. dec. 27. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat! Nem szeretnék vele apróságok miatt összeveszni...
2018. dec. 27. 21:15

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!